Віра Кекелія розповіла, як слідкував за появою новонародженого її чоловік: показала найголовніше онлайн

Популярна українська ведуча Віра Кекелія розповіла, про онлайн-пологи та яку країну обрала для народження другої дитини. Чи збирається знаменитість повертатись додому?  

У серпні цього року українська акторка Віра Кекелія стала мамою вдруге. Артистка відома як учасниця проєктів “Жіночий квартал”, “Голос країни” та у ролі ведучої програми “Життя відомих людей”.

Особисте життя актриси ще той “драматичний серіал”. У 2016 році знаменитість повинна була одружитися зі своїм коханим, але доля слалася так, що партнери розлучилися перед самісіньким весіллям. Звичайно, що така подія вдарила по психологічному стану Віри та спровокувала глибоку депресію.

Віра Кекелія розповіла, як слідкував за появою новонародженого її чоловік

Оговтатись від втрати артистці допомогло бажання будувати свою кар’єру не дивлячись ні на що. Саме тоді Кекелія потрапила на “Голос”. Шоу принесло дівчині не тільки першу популярність та впізнаваність серед інших зірок шоу-бізнесу, а й подарувала нове кохання. Саме на зніманнях Віра познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком — співаком та музикантом Романом Дудою. У 2020 році у зіркового подружжя з’явився первісток, а вже через два роки пара наважилась на другу дитину.

В інтерв’ю для “ЖВЛ” знаменитість розповіла, що народжувати сина поїхала у столицю Грузії, місто Тбілісі. Варто зазначити, що це не найпопулярніша країна, куди їздять народжувати зірки. Частіше артисти обирають Американські чи Європейські клініки, так чому Кекелія обрала саме Грузію? Цікаво, що Віра й сама наполовину грузинка, оскільки її батько грузин.

Віра Кекелія розповіла, як слідкував за появою новонародженого її чоловік

“Якщо чесно, я до останнього не роздивлялася Тбілісі. Але я завжди прислухаюся до своєї інтуїції та щось спрацювало всередині. Мій тато грузин і тут у нас дуже багато родичів. Мені здалося, що якщо другий хлопчик народиться на землі його дідуся, він буде мужній чоловік”, — поділилась Віра в інтерв’ю.

Також зірка поділилась цікавим фактом, що під час пологів її чоловік був з нею на зв’язку онлайн, оскільки сам залишився в Україні.

Віра Кекелія народила дитину та розсекретила нестандартне ім'я
Віра Кекелія розповіла, як слідкував за появою новонародженого її чоловік

Новонародженого сина батько бачив лише через екран телефона, оскільки Віра з малюком досі знаходяться за кордоном через непорозуміння з документами для дитини. Але незабаром ведуча планує повернутись не тільки на Батьківщину, а й на роботу, бо не хоче засиджуватися у декреті довго.

Нагадаємо, що Віра Кекелія стала мамою вперше у 34 роки.

Схожі статті