41-річна Лілія Ребрик ніжно обійняла круглий живіт та вразила новиною: “У Діани та Поліни з’явиться сестричка”

Знаменита українська телеведуча Лілія Ребрик сколихнула мережу новими кадрами, на яких постала у вельми незвичайному амплуа. Всі деталі дізнайтеся в нашій статті.

Відома українська телеведуча Лілія Ребрик ніколи не відмовляла собі в роботі навіть під час вагітності. Саме тому її шанувальники добре знають, що зірка може явитися на ефір або захід з округлим животом, і відпрацювати так, наче не знаходиться у цікавому положенні.

На відміну від Катерини Осадчої та інших талановитих у сфері приховування особистого життя зірок Лілія ніколи не робила зі своєї вагітності великої таємниці.

Лілія Ребрик вразила новиною

Лілія Ребрик вразила новиною. Лілія Ребрик в закуліссі 31-го серпня 

На даний момент телеведуча та її чоловік, хореограф Андрій Дикий, виховують двох дівчат – Поліну та Діану. Старша вже навіть має досвід зйомок у кіно, адже мама попіклувалася про те, щоб дівчинка могла розраховувати на телевізійну кар’єру. Діана проявляє неабиякі акторські таланти, і вже знає, що її родина зіркова.

Але фанати Лілії вважають, що зіркове подружжя, імовірніше за все, не буде зупинятися на двох дочках і спробує стати батьками ще раз.

Лілія Ребрик вразила новиною

Не так давно телеведуча заінтригувала мережу можливою вагітністю, адже її останні кадри були вельми неоднозначними. На фотографї, яка була опублікована на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, артистка лагідно обійняла живіт, прикривши його.

А на відео з закулісся взагалі видніється округлий животик, який дійсно може свідчити про те, що Ребрик при надії.

Так чи інакше, але телеведуча повністю ігнорує подібного роду питання. Тим паче, що шанувальники вже не вперше підозрюють її у цікавому положенні. Досвід підказує, що навіть якщо це так, зірка швидко повідомить про це аудиторію.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.