Ектор Хіменес-Браво публічно висунув вимоги до своєї коханої: що зобов’язується робити обраниця зірки?

Знаменитий колумбійський кухар, який прославився в Україні, як Ектор Хіменес-Браво вразив своїх шанувальниць раптовим списком вимог до своєї обраниці.

Знаменитий український шеф-кухар колумбійського походження Ектор Хіменес-Браво за свої 50 років жодного разу не був одружений. Чоловік декілька разів намагався перейти на наступний етап стосунків з коханими жінками, але кожного разу щось заважало.

Ектор Хіменес-Браво переходить на українську мову
Ектор Хіменес-Браво публічно висунув вимоги до своєї коханої

З нареченою Керолайн в них не склалося через відстань. Дівчина віддала перевагу життю в Канаді. З Анною йому також щось завадило побудувати міцні стосунки. Як розповідав зірка, вся справа була в публічності.

Ектор Хіменес-Браво публічно висунув вимоги до своєї коханої

У віці 50 років кулінар зізнався, що знову знаходиться в стосунках, але на цей раз не збирається їх розсекречувати через страх усе зіпсувати. Втім, відомо, що його обраниця дуже молода.

Різниця у віці ресторатора не лякає. Чоловік впевнений у собі і навіть висуває вимоги до жінок, які хотіли-б стати його коханками. Нещодавно він оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram текст, в якому розповів, яка жінка може полонити його серце.

Так, Ектор хоче, щоб його кохана була самодостатньою, дуже розвинутою особистістю, яка його не контролює та вірить йому на слово. Також йому важливо, щоб жінка не розчинялася в ньому та стосунках з ним, а любила себе.

Також кооумбієць поділився своїми думками щодо того, що він може дати цій жінці навзаєм. Однак цей список був набагато коротшим.

Нагадуємо, що у Ектора та його молодої коханої настільки все серйозно, що він вже познайомив її зі своєю мамою і навіть возив до родичів на Батьківщину.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.