Друзі Ольги Фреймут зникли разом з популярністю

Ольга Фреймут поділилася думками про дружбу і друзів.

Днями старша донька ексведучої Ольги Фреймут Злата Мітчелл виклала на свою сторінку у мережі Instagram кілька світлин. У дописі під знімками дівчина написала англійською великий пост, у якому поділилася тим, що друзі їй не потрібні. Також дівчина зазначила, що найкраща інвестиція – інвестиція в себе, свої вміння і знання.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCGvVYpuHoG3%2F&is_from_rle

У коментарях під фотознімками зіркова матуся Ольга Фреймут розповіла свою історію друзів і дружби. Вона зазначила, що зараз у неї є лише кілька близьких друзів, з якими спілкується незважаючи ні на що. Саме їх вона відмітила у дописі. Також ексучасниця “Танців з зірками” розповіла, що у часи популярності у неї було багато друзів. Проте як тільки жінка пішла з телебачення, вони зникли разом зі славою та визнанням. Ольга Фреймут зазначила, що люди шукають компанію і друзів, аби не бачити своїх недоліків і не працювати над собою. Ексведуча розповіла, що саме у той момент, коли вона вирішила почати “жити для себе”, усі її зіркові друзі зникли з горизонту. Саме тоді колишня зірка телебачення зрозуміла справжню ціну дружбі і побачила справжніх друзів поруч.

У контексті цього Ольга Фреймут порадила Златі не відштовхувати друзів, які в неї є або з’являться з часом, але в той же час, не радить дівчині акцентувати увагу на їх пошуку.

А от прихильники дівчини виявилися не в захваті від допису дівчини, адже вирішили, що з такими поглядами на життя вона стане ще гіршою за зіркову матусю. Проте деякі зауважили сильну життєву позицію зіркової доньки. Відмітився у дописі і батько Злати Ніл Мітчелл, зауваживши, що дівчина така ж, як і він сам. біологічний батько дівчини назвав її бунтаркою.

Примітно, що розповідь самої Ольги Фреймут нікого не вразила і не зачепила. Прокоментувала її лише одна з найближчих подруг жінки.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.