Ксенія Мішина не приховує від Еллерта своїх зустрічей з одруженими чоловіками: Гуринець, Кот, хто далі?

Зірка телесеріалів і талант-шоу Ксенія Мішина, нещодавно остаточно заявила про розставання з Олександром Еллертом, який, здається досі кохає її.

Ксенія дуже рішуча жінка, яка стала першою учасницею шоу “Холостячка” заради того, щоб знайти своє кохання і прожити з ним все життя. До того ж, артистка шукала не просто чоловіка, а ще й друга для свого сина Платона, який покохав би його та прийняв. На шоу було достатньо гарних, успішних, розумних і вихованих чоловіків, які змагались за увагу Ксенії та влаштовували незабутні побачення та спільні моменти.

Натомість обрати треба лише одного і вибір будо зроблено на користь коміка Олександра Еллерта, який дарував Мішиній найменше уваги і найбільше емоцій. Серцю не накажеш. Між коміком і акторкою виникла закоханість, а згодом, після закінчення проєкту й справжнє кохання. Щоправда тривало воно не вічно. Ксенія і Еллерт не один раз публічно сварились та розлучались, натомість не дуже охоче про це говорили. В період початку війни в Україні Саша був поряд і допомагав виїхати за кордон. А через якийсь час публіка дізналась, що Мішина і Еллерт таки не пара.

Ксенія і Еллерт разом

Після гучного розставання колишні закохані не афішують своє особисте життя. Можливо в когось з них вже є нове кохання, або нові стосунки. Але Мішина казала, що поки не готова до чогось нового.

Перша прогулянка з одруженим чоловіком
Перша прогулянка з одруженим чоловіком

Натомість актриса не приховує своїх зустрічей і теплих побачень з відомими, одруженими чоловіками. Цими зустрічами жінка ділиться в своєму instagram.

Друга прогулянка з одруженим

Спочатку Ксенія продемонструвала незвичне побачення, яке їй влаштував український актор Федір Гуринець на Байковому кладовищі в Києві. А потім обійми і теплу зустріч зі своїм партнером на шоу “Танці з зірками” Євгеном Котом, який також був дуже радісний та задоволений зустріччю. Тож, чому Ксенія перекинулася на одружених чоловіків, залишається таємницею, але відомо одне, що це дружні зустрічі і обійми, адже Мішина проти стосунків з одруженими та й з цими чоловіками її пов’язують давні дружні стосунки.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.