Хто зі знаменитостей подолав залежність від “зеленого змію” та “одуру”: Гайтана, Олег Псюк, Мазур та інші

Українські артисти, яким вдалося назавжди покінчити з усім, що руйнує життя та здоров'я. Як знаменитості потрапили у дурманливу пастку та що допомогло повернутися до повноцінного життя?

Життя артистів взагалі не буває спокійним, бо за кожним їх кроком пильно слідкує публіка. Кожен справляється з нервовим напруженням по різному: одні займаються спортом, інші відволікаються у колі друзів, а хтось знаходив рішення своїх проблем у пляшці чи заборонених речовинах. Кому з артистів вдалося подолати згубну залежність та повернутись до здорового життя?

Олег Псюк

Kalush Orchestra
Хто зі знаменитостей подолав залежність від зеленого змію та одуру

Фронтмен відомого українського гурту “Kalush Orchestra” зізнався, що з підліткового віку окрім тютюнової залежності мав пристрасть заборонених речовин. Знайомство з небезпечними розвагами Олег почав ще у юні роки, а алкоголь взагалі був щоденно присутнім у його житті з 14 років. В одному з інтерв’ю Олег розповів, що подолати залежність йому було важко, але зараз співак 4 роки чистий від усього забороненого та намагається вести здоровий спосіб життя.

Коля Серга

Коля Сєрга розповів чи є в нього дама серця
Хто зі знаменитостей подолав залежність від зеленого змію та одуру

Популярний ведучий тревел-шоу “Орел та Решка”, який зараз несе службу у рядах Збройних сил України поділився в інтерв’ю для ютуб-проєкту “У_МІЩЕНКО” своїм досвідом знайомства з речовинами, які змінюють свідомість. Ведучий зізнався, що спробував багато різного, від рослин, які мають психотропну дію, до пігулок. Артисту навіть довелось звернутись за консультацією до психотерапевта, щоб покінчити з руйнівною залежністю. На сьогодні знаменитість давно відмовився від усього, що може змінювати свідомість та активно займається спортом.

Олег Собчук

Хто зі знаменитостей подолав залежність від зеленого змію та одуру

Соліст музичного гурту “Скай” багато років мав пристрасть до спиртних напоїв. Співак розповідав, що навіть міг виходити на сцену у стані сильної зміни свідомості. Але артист зміг взяти себе в руки та побороти алкогольну залежність.

Гайтана

Хто зі знаменитостей подолав залежність від зеленого змію та одуру

В інтерв’ю для “ЖВЛ” співачка розказала, як через депресію приохотилася до куріння дурманних рослин. Та щоб втекти від реальності виконавця почала палити декілька разів на день. Але одного дня знаменитість вирішила припини руйнувати своє життя та більше не поверталась до вживання забороненого.

Нателла Крапівіна

Екс-продюсерка Світлани Лободи Нателла Крапівіна показала, як співачка виглядала 11 років тому
Хто зі знаменитостей подолав залежність від зеленого змію та одуру

Екс-продюсерка відомої співачки Світлани Лободи потрапила до скандалу, коли під час гастролей в Америці була помічена у магазині, де продаються заборонені речовини. Деякі рослини, які змінюють свідомість, легалізовані у США та їх можна придбати у спеціальних крамницях. Але, зі слів очевидців, Нателла купувала продукцію у великій кількості, чим і пригорнула до себе увагу.

Анастасія Мазур

Хто зі знаменитостей подолав залежність від зеленого змію та одуру

Медики впевнені, що нікотин — такий же самий одур, як й інші речовини. Проте, вельми легальний. В Україні дуже багато курців. Ведуча ICTV Анастасія Мазур зізналася, що й сама спокусилася на цигарки, але шкідливу звичку вдалося перебороти силою волі.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.