Потап після повернення в Україну почав демонстративно хизуватися волонтерською діяльністю: відмиває ім’я

Потап більше ніж півроку жив за кордоном, але де саме та що він там робив, артист приховував, як і його дружина Каменських. Пара поїхала разом і майже не транслювала свого закордонного життя.Саме через відмовчування про свої дії, на Продюсера виливали багато хейту та звинувачували його у бездіяльності. Але Потап активно знімав відео-звернення до росіян та в підтримку України. Проте такі дії мало хто з колег та прихильників оцінив. До того ж Потап не виступав на концертах, де влаштовували благодійні збори, тому таке й отримав.

Згодом, Настя Каменських приїхала до України й розповіла, що трапилось з Потапом та чому він приховує подробиці їхнього життя останні пів року. Виявилося, що чоловік Насті серйозно захворів, спочатку був коронавірус, потім отит і все це на фоні нервів,  викликало параліч обличчя, з яким, Потап довго боровся і до кінця не зміг. Наслідки все ще залишилися, але артисту вже набагато краще. Проте Настя приїжджала не надовго, дала декілька інтерв’ю і поїхала далі за кордон. Цей вчинок знову обурив публіку.

Н
Новини про Потапа після його сторіс з волонтерством

Натомість минулого тижня сам Потап з’явився в ефірі “Сніданок з 1+1” та розказав як  і де він жив ці пів року, поки його майже тут не проклинали. Виявляється, співак не сидів склавши руки, а їздив і активно допомагав на волонтерському фронті по всій Європі, за словами самого продюсера: “Від Польщі до Латинської Америки”.

П
Потап демонструє волонтерські будні в Україні

Але дивним є те, що як тільки Потап повернувся до України й наголосив на тому, що більше нікуди не збирається, то почав активно демонструвати свою українську волонтерську діяльність, нібито намагається залагодити конфлікт, який в нього стався з шанувальниками та колегами.

Схожі новини