Руслан Сенічкін підігрів чутки про роман з Лідією Таран: розповів, скільки років назад зійшовся з ведучою

Лідія Таран. Ця яскрава білявка давно полюбилася українським поціновувачам нашого телебачення. Вона стала однією з найбільш досвідчених ведучих країни. Проте, фанати цікавляться не лише її професійним шляхом, а й особистим життям.

Відомо, що зірка тривалий час була у стосунках з Андрієм Доманським. Пара народила донечку Василину, але все одно розійшлося. Та, схоже, назріває новий роман на теренах вітчизняного шоу-бізнесу.

Руслан Сенічкін підігрів чутки про роман з Лідією Таран

19 вересня Лідія відсвяткувала свій День народження. І вже тоді у коментарях Руслан написав, що дуже любить свою колегу. Та справжній сюрприз чекав на всіх фанатів ведучих “1+1” після виходу нової публікації на особистій сторінці Сенічкіна в Інстаграмі. Зірковий чоловік написав наступне під архівними фото, де обіймає цю популярну білявку:

“Лідос, з Днем народження! Хай буде добре там, де ти є. 12 років, як захоплююсь і шаную! А колись 2010-го, як почав вести ранки (тремтів і гальмував), Ліда (вже мастодонт українського ТБ і прямих ефірів) допомагала в роботі, жваво перебігаючи зі студії ТСН в студію “Сніданку”. Не забуваю й досі дякую тобі, “вчителько з мікрорайону нашого”

У коментарях прихильників пожвавили такі слова і вони одразу звернули увагу на те, що дарма шоумена сватали за Людмилу Барбір:

  • “Останні фото супер”
  • “Талановиті та гарні”
  • “Який чудовий “тандем” з Лідією!!! Чому Вас постійно “одружують” з Барбір?”

Нагадаємо, що Руслан Сенічкін офіційно не має шлюбу та дітей. Ведучий зрідка говорить про своє особисте життя, але всі чутки про роман з одруженою колегою Людмилою заперечує. Лідія ж нині оселилася у Європі, куди евакуювалася зі своєю донечкою. Чи має можливість нині дитина спілкуватися з рідним татом? Такою інформацію Таран ще не ділилася.

Популярне зараз

Схожі новини