“Живемо не як зять з тещею”: Ніна Матвієнко зізналася про реальні стосунки з Мірзояном після від’їзду Тоні

Стосунки Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна спостерігала вся країна, вони зародилися на шоу "Голос країни", де два молодих виконавця зустрілись не як творчі люди, а як дві половинки. А як зіркова мама Тоні, Ніна Матвієнко реагує на зятя, зізналась нещодавно.

Відомо, що Арсен Мірзоян на момент романтичних стосунків з Тонею був одружений, але це не завадило йому закохатися в Тоню Матвієнко на проєкті та в житті. Ніби сама доля підштовхувала Мірзояна  зізнатися дівчині у своїх почуттях та розібратися з попередніми стосунками й чесно вступити в нову історію кохання. Але роман таки почався, коли співак ще був одружений, тому на Тоню вилилось багато критики щодо того, що вона розлучниця та не може собі знайти самотнього хлопця, а хоче зруйнувати родинне щастя одруженого. Проте це зовсім не має значення, коли кохання справжнє.

Закохані Арсен і Тоня
Закохані Арсен і Тоня

Батьки Тоні відреагували спокійно, проте Ніна Матвієнко зізналась, що вона особисто, була проти цього шлюбу, саме через минуле Арсена.Для  Ніни Митрофанівни неприпустимо, що Арсен покинув дітей та колишню дружину заради нового кохання, боялася, що колись він так вчинить і з Тонею. Тому змушувала доньку припинити спілкування з Мірзояном та не бачитися з ним ніколи. Проте донька вчинила по-своєму. Але Ніна Матвієнко ще довго приглядалась до нового зятя.

Згодом народна артистка змінила своє ставлення до Арсена і зазначила: “Він нормальний чоловік і вона спілкується з ним, як з сином”. Тож пройшов час і Ніна Митрофанівна прийняла Мірзояна не як зятя, а як сина, тому що сам артист дуже поважаю свою тещу та уважно слідкує за тим, що можна сказати. Родина Матвієнко довгий час жила разом, в одному будинку, проте війна змінила цей уклад. Тоня з донькою поїхала за кордон, а Арсен вирішив переїхати у власну квартиру, каже: “Жити з Ніною Митрофанівною дуже комфортно, але час жити окремо”.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.