Яка кішка пробігла між Аліком і Катею Пєсковою з МастерШеф? Мкртчян вразив правдою: “Я тебе розкусив”

Дружба двох учасників програми МастерШеф Каті Пєскової та Аліка Мкртчяна розпочалася з неприязні. Нею ж і закінчилися.

Яка кішка пробігла між Аліком Мкртчяном і Катею Пєсковою

Яка кішка пробігла між Аліком Мкртчаном і Катею Пєсковою

На прес-конференції для Комсомольської правди Алік якось розповів, що окрім Каті на проєкті друзів не мав. А от дружбу Пєскової намагався завоювати, адже вона не одразу побачила в цих стосунках потенціал.

“Я вмію дружити і все життя страждають від того, що всіх підпускаю. Всі зі мною товаришували, але зараз вони про мене розпускають плітки. Пам’ятаю, ми йшли коридором [з Пєсковою], і я почав її діставати. Кажу: “Катю, ми будемо з тобою дружити. Я тебе розкусив, я полюблю тебе такою, яка ти є. Сама потім розтанеш”

Кухарі не наважилися на спільні проєкти та майстер-класи, але дійшло до того, що вони дружили сім’ями. До певного моменту. А потім Катя та Алік вщент розсварилися. Про це стало відомо після того, як Пєскова публічно обмила кісточки колишньому товаришу з Ектором Хіменесом-Браво.

Мкртчян відреагував на почуте, але розповідати усе, що через що йому довелося пройти з подругою не став. Просто констатував той факт, що вони більше не друзі, стосунки, мовляв, розірвали, а Катерина поводиться негідно. Відповідна публікація з’явилася на його особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

Яка кішка пробігла між Аліком Мкртчаном і Катею Пєсковою

Алік заявив, що він хоче залишитися чоловіком, а тому не буде розводити інтриги та плітки. Натомість Катерину він попросив також більше подібним чином з ним не вчиняти. Судячи з усього, його прохання було почуте, адже після цього скандалу про сварку кухарів усі забули.

Схожі новини