Тарабарова купилася на рекламу Юрія Горбунова, який тепер продає гаджети: “Екран справді не ламається?”

Під час війни знаменитості хапаються за можливість заробити, і на маленьку роль у цьому грає реклама. Але інколи це виглядає дуже дивно та комічно.

Коли розпочалася повномасштабна війна на території України Юрій Горбунов був вимушений евакуювати свою дружину і двох маленьких синів до свекрів. Однак довго залишатися там не вийшло: російські війська зробили перебування у батьків нестерпним, тож згодом родина перебралася на захід України.

Юрій Горбунов пояснив, чому його діти від Каті Осадчої живуть окремо
Юрій Горбунов тепер продає гаджети

Юрій Горбунов тепер продає гаджети

Саме там Катя Осадча разом з Івасиком та Данилом знаходилася впродовж півроку. Юрій Горбунов тим часом повернувся до Києва. Уся справа в тому, що обидва тележурналіста залишилися без роботи, адже заробляли у сфері розважальних проектів, до яких на війні нікому немає діла.

Врешті-решт, Юрія запросили вести ранкову програму, що дещо виправило фінансове становище пари. Тим часом Катерина почала займатися пошуком зниклих на війні людей. Телеведуча досі не повертається до столиці разом з дітьми, розуміючи всю небезпеку.

Тож не дивно, що зараз Юрій Горбунов хапається за будь-яку можливість заробити. Адже він несе відповідальність за родину, де є маленькі діти.

Якщо раніше на його особистій сторінці в соціальній мережі Instagram частіше з’являлася реклама елітних автівок, за яку він отримував неймовірні гонорари, то зараз Юрій погоджується і на рекламу різноманітних гаджетів.

Відповідну публікацію можна знайти у його мікроблозі. Втім, Юрій так добре прорекламував товар, що повелася навіть Світлана Тарабарова, яка почала розпитувати зірку у коментарях, чи дійсно не ламається екран.

Юрій Горбунов тепер продає гаджети

Можливо, таким чином співачка вирішила підтримати зірку та привернути більше уваги на його роботу.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини