Олег Винник став батьком? Повелитель вовчиць засвітився в пологовому і не став приховувати від фанатів правду

Олег Винник багато років успішно приховує правду про своє особисте життя. Раніше пліткували про те, що він робить це заради амплуа холостяка, але згодом зірка розповів, що не хоче піаритися на своїй сім'ї.

Знаменитий український виконавець Олег Винник вже багато років успішно приховує правду про свою родину. Шанувальникам артиста було відомо лише про його маму, яка декілька років тому пішла з життя. Втім, такого принципу він дотримувався не завжди.

Олег Винник засвітився в пологовому

Чи повернеться Винник в Україну?
Олег Винник засвітився в пологовому

Так, у далеких двотисячних, коли артист активно розвивав театральну кар’єру у Німеччині, він розповідав журналістам про свою сім’ю. Але повернувшись на батьківщину, жодного разу не розповів про дружину або сина. Тим не менш, журналістам ТСН вдалося розвідати у колишніх односельчан зірки про те, що він давно одружений зі своєю бек-вокалісткою. Розповідав народ і про сина, який залишився жити в Європі.

Олег зізнається, що не знайомить шанувальників з рідними через небажання впливати на свою популярність через особисте життя. І тим не менш, на новорічну ніч він показав себе глядачам у пологовому будинку. Так як фанатки мріють побачити повелителя вовчиць сімейною людиною, сценаристи дали їм бажане на свята.

Олег Винник засвітився в пологовому

За сюжетом Олег Винник мав вести новорічне шоу, проте, заблукавши в коридорах телеканалу “Україна”, потрапляє на зйомки різних проєктів, що призвело до багатьох курйозних ситуацій.

Олег Винник засвітився в пологовому

Так, у пошуках новорічної сцени співак випадково опиняється у знімальному павільйоні серіалу “Жіночий лікар”, де йому буквально самому довелося “приймати пологи” у жінки.

Нагадуємо, що зараз Олег Винник знаходиться за кордоном. За офіційною версією чоловік лікується в Німеччині. Який саме діагноз поставлений повелителю вовчиць достовірно невідомо, але в його оточенні натякають на серйозність проблеми.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини