“Я обливалася сльозами кожен день”: екс-дружина Дзідзьо Славія зізналася, чому покинула їхнє житло і переїхала

Колишня дружина знаменитого українського виконавця Дзідзьо Ярослава Хома минулого року остаточно вийшла з тіні. Зірка випустила музичний кліп, а також почала роздавати журналістам інтерв’ю, в яких зізнавалася про проблеми у шлюбі. Врешті-решт, стало відомо про те, що пара розлучається. Через небажання співака виносити особисте на людський осуд, між ним та його колишньою дружиною сильно зіпсувалися взаємини.

Однак, коли розпочався процес розірвання шлюбу, стало відомо, що Ярослава не претендує на гроші та майно Михайла, хоча сама не працювала. У якості доброго жесту артист залишив колишній розкішну квартиру на березі озера.

Екс-дружина Дзідзьо Славія зізналася, чому покинула їхнє житло

Екс-дружина Дзідзьо Славія зізналася, чому покинула їхнє житло

І хоча фанати дивувалися, наскільки люксові апартаменти дісталися Славії, жити там вона не змогла. По-перше, зірка розповідала, що постійно згадувала своє минуле з Михайлом, а по-друге, прийшла війна.

Нещодавно зірка дала ексклюзивне інтерв’ю, відривок якого оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. На відео Ярослава розповіла про те, як покидала цю квартиру і що її турбувало в цей момент.

Екс-дружина Дзідзьо Славія зізналася, чому покинула їхнє житло

“Я не розуміла тоді, що збирати, наскільки я їду. Я не розуміла, чи буде будинок цілий, коли я повернуся. Я обливалася сльозами кожного разу, коли ми під’їжджали до блок-посту, коли я бачила наших хлопців військових, молодих, красивих, у формах. Як їм личить ця форма! Я просто дивилася, ну в мене просто сльози текли”, — зізналася артистка.

Варто відмітити, що зараз Ярослава вже повернулася додому, але все ж таки прийняла рішення переїхати до іншої будівлі.

Схожі новини