Україна обміняла Віктора Медведчука: як Оксана Марченко з дочкою відреагували на повернення голови сімейства

Шлюб Оксани Марченко став найбільш обговорюваним в останні місяці. Після початку війни остаточно злетіли маски і з екс-ведучої “Україна має талант” і з її чоловіка. Відомо, що тривалий час Віктор Медведчук, сумнозвісний кум путіна, проштовхував російську позицію при владі. Врешті-решт, чоловік колишньої зірки СТБ одягнув кайдани, а нещодавно стало відомо, що його відправили до рф.

Цікаво, що Оксана, яка після звістки про арешт коханого, радо записувала звернення до президентів різних держав, давала прес-конференцію у москві, взагалі не подала жодної публікації чи звістки про майбутню зустріч з обранцем. У телеграм-каналах заради жарту ведучій приписали історію, що нібито вона вже налаштувалася знайти собі нового кавалера у росії. Користувачі зловтішалися також і змінами в обличчі колишньої кумирки мільйонів: на останніх відео видно, як погано закриваються очі та дивно виглядають губи артистки.

Екс-учасник X-Фактору розповів про лицемірство Оксани Марченко
Україна обміняла Віктора Медведчука

До речі, Марченко взагалі обмежила доступ українцям до своєї сторінки в Інстаграмі, а ще перестала приймати запити собі у підписники. Її дочка Дарина, яка до війни активно робила фотосесії взагалі не відреагувала на подію повернення татка.

Дівчина мала стати не вигнанкою, а перспективною закордонною студенткою. Батьки піклувалися про те, щоб вона змогла навчатися у Європі, проте доля похресниці путіна — не відома навіть фанатам її знаменитої мами.

Донька Оксани Марченко і Віктора Медведчука
Донька Оксани Марченко і Віктора Медведчука

Нагадаємо, що для Оксани Марченко шлюб з Віктором Медведчуком став другим. Від колишнього обранця вона народила сина. Хлопця пишно видала заміж пару років тому. Він веде фактично непублічний спосіб життя та зрідка і до війни з’являвся на фото з мамою. Чим і, головне, де нині живе родина ведучої телеканалу СТБ — не відомо.

Схожі новини