Алла Пугачова виставила замок у селі Грязі на продаж та оголосила ціну: скільки коштує житло Примадонни?

Після початку повномасштабної війни на території України Максим Галкін одразу заявив про те, що засуджує агресію російської федерації і проти війни. Його дружина Алла Пугачова змовчала, але згодом стало відомо, що вона дотримується тієї самої думки, і гуморист просто висловив думку усієї родини.

Так як залишатися на батьківщині було небезпечно, сім’я зібрала валізи та рушила до свого маєтку в Ізраїлі. Півроку зіркова родина перебувала у Кесарії, маленькі Ліза та Гаррі ходили в школу, а згодом стало відомо, що Алла Борисівна все ж таки повертається до росії.

Алла Пугачова виставила замок у Грязі на продаж

У мережі спливли фото замку Алли Пугачової і Максима Галкіна
Алла Пугачова виставила замок у Грязі на продаж

Нещодавно з’ясувалося, що ця поїздка, імовірно, носила суто діловий характер. Зірка вирішила разом зі своїм чоловіком позбавитися від замку в селі Грязі, де вони виростили своїх дітей та провели найщасливіші часи разом. Варто відзначити, що це дуже сумна новина, адже Максим Галкін вклав усю душу у будівництво даної споруди і постійно її доповнював, бажаючи створити ідеальний прихисток для своєї сім’ї.

Інформація про продаж з’явилася у російських ЗМІ повідомляє ТСН. Подейкують, що Алла Борисівна виставила своє житло на продаж і оцінила замок у мільярд рублів (що дорівнює майже 17 мільйонів доларів). Поки він продається, за замком наглядає онук Пугачової, Микита Пресняков.

Алла Пугачова і Максим Галкін
Алла Пугачова виставила замок у Грязі на продаж

Варто відмітити, що раніше з’являлася інформація, нібито у Максима Галкіна та Алли Борисівни можуть конфіскувати їхній будинок. Навіть якщо це так, необхідно не забувати, що у артистів є команда висококваліфікованих юристів, які точно змогли відстояти права родини.

Та судячи з усього, Алла Пугачова вирішила таки любити свою Батьківщину здалеку, адже нещодавно отримала ізраїльське громадянство.

Схожі новини