Володимир Остапчук чекає на поповнення і похизувався знімком УЗД: “Мій хлопчик. Можете вітати”

Відомий телеведучий та шоумен Володимир Остапчук останнім часом є дуже обговорюваною особистістю, через чутки про розлучення зі своєю нинішньою дружиною. Але вчора чоловік виклав знімок УЗД та інтригуюче підписав фото, невже Христина вагітна?

Остапчук має двох дітей від попереднього шлюбу, але з колишньою Оленою Войченко у нього доволі складні відносини, навіть, колишнє подружжя можна назвати ворогами. Олена всіма способами забороняє Володимиру спілкуватися з Еваном та Емілією через свої особисті образи на чоловіка. Ця ситуація набула чималого галасу, бо Олена не йшла на зустріч тривалий час та всіма засобами ховала дітей від колишнього.

Тому звісно Володимиру хочеться виховувати дитину, яка поряд, та й своїх би він забрав, якби мав право. А оскільки зараз малі знаходяться з Оленою у Канаді, то зустрітися з ними стало ще складніше. Але у кінці літа Володимиру це вдалося. Щоправда, після цієї поїздки до дітей, у шоумена з’явилися проблеми у нинішніх стосунках.

Невже Христина Остапчук вагітна?
Невже Христина Остапчук вагітна?

Христина та Володимир ніби-то навмисно подорожують та їздять у справах аби тільки не зустрітися і не почати вирішувати свої сімейні проблеми. До розлучення поки що справа не дійшла, але невідомо, що буде далі. У шанувальників вже є припущення, що незабаром родина Остапчук возз’єднається. Адже Христину тягне на солоненьке, а Володимир показує знімки УЗД та пише: “Мій хлопчик. Можете вітати”.

Володимир Остапчук натякнув на поповнення
Володимир Остапчук натякнув на поповнення

Звісно такі факти викликають у шанувальників лише одну думку – Христина вагітна та скоро пара піде на примирення. Але ж насправді все не так. Христина просто скучила за українською їжею за кордоном, а Володимир проходив обстеження у лікарні й вирішив пожартувати. Тому, які зараз стосунки між Володимиром та Христиною, знають лише вони самі, але, звісно хотілося б, щоб така гарна пара не розлучалась.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.