Коля Сєрга “по-одеськи” висміяв заочну службу Потапа в теробороні: “Певно, на сесію приїхав”

Нещодавно Олексій Потапенко повернувся до України після того, як півроку перебував за кордоном та оприлюднював мінімум інформації щодо того, чим він займається. Потап попав під велику хвилю хейту, як від колег, так і від шанувальників. Багато хто почав розчаровуватися в ньому та сильно критикувати за його незрозумілу позицію.

Але як тільки чоловік повернувся додому, він одразу пішов на ранкове шоу “Сніданок з 1+1” та розповів, що він робив за кордоном та чому не пішов служити, а обрав шлях за кордон. Виявляється, що Потап весь час займався волонтерством та допомагав українцям за кордоном гуманітарною продукцією та з житлом.

К
Коля Сєрга прокоментував службу Потапа в ТРО

Але навіть після пояснень хейт Потапенко не припинився і тепер всіх цікавить питання, чому продюсер не пішов воювати у ЗСУ чи ТРО. На що Потап також мав відповідь. Артист заявив, що в нього були думки піти на фронт чи у тероборону, але його відмовив батько. Також Потап зазначив, що він записаний у Територіальну Оборону, але дистанційно.

Така розповідь обурила багатьох, в тому числі й співака Колю Сєргу, який не втримався і прокоментував заочну службу Потапа.

К
Коля Сєрга прокоментував службу Потапа в ТРО

“Я довго думав, чому Потап повернувся. Тепер зрозумів. Бо він в Територіальній Обороні на заочному, а зараз почалася сесія” – пожартував Коля

Певно служивого Колю, така позиція Потапа надто обурила та водночас насмішила. Бо сам Сєрга пішов служити у Збройні Сили України й встигає ще вести оборону на творчому фронті. Та й взагалі Коля став прикладом для багатьох українських чоловіків та відкриттям мужності й сміливості.

Схожі новини