Зірки, які зупинилися в різних країнах світу і тепер живуть на соцвиплати: Матвієнко, Бабкін, Полякова

Від початку повномасштабної війни, з України вимушено виїхала велика кількість українців, заради того, щоб опинитися в небезпеці та зберегти своє життя, в тому числі й зіркові родини, які тепер живуть на соцвиплати.

Багато зіркових родин виїхали за кордон, в абсолютно різні країни і звісно, залишилися без роботи. А оскільки майже всі займаються благодійністю, то випливає питання, на що вони живуть. Відповідь дуже логічна – на соціальні виплати, як біженці. А хто саме і в яких країнах користується цим, читайте у статті.

Тоня Матвієнко

З
Зірки, які живуть за кордоном на соцвиплати

Співачка разом з донькою виїхала до Великої Британії, де перебуває досі й зізнається, що роботи у неї немає. Тоня живе на соціальні виплати і не приховує цього, бо не бачить в цьому нічого поганого. Артистка розповіла, що кожного місяця отримує 620 фунтів стерлінгів та ще має дохід у гривнях, але який саме, Тоня не стала розповідати.

Матвієнко живе в будинку у людини, яка була готова безкоштовно приютити українців, тож на житло їй витрачатись не потрібно. Також Тоня розповіла, що грошей їй вистачає і навіть може відкладати й витрачає лише гривні, а от фунти береже до повернення додому. Ще артиста похизувалась, що машину у Британії її також дали безкоштовно і жінка витрачається лише на бензин, це приблизно 70 гривень за літр.

Оля Полякова

З
Зірки, які живуть за кордоном і отримують соціальнівиплати

Оля відправила до Лондона своїх дочок на навчання і вирішила перший час побути з ними. Та не гаявши часу, Полякова оформила соціальні виплати, але сума артистку не надто радує. Оля зізнається, що на ці гроші жити неможливо і їх вистачає лише на продукти та походи в аптеку.

Сергій Бабкін

З
Зірки, які за кордоном отримують соціальні виплати

Родина Сергія Бабкіна ще у березні вирушила до Німеччини, з житлом їм допомогла знайома, але за весь час перебування за кордоном, Бабкіна вже змінили житло декілька разів. А ось щодо заробітку, то його фактично немає. Сергій дає благодійні концерти і всі зібрані кошти відправляє на допомогу рідного Харкова.  А живе родина завдяки соціальним виплатам, оскільки вони родина багатодітна, то отримують трішки більше, ніж середньостатистичні біженці. Сергій зауважив, що грошей їм вистачає, звісно вони економлять та не відвідують ресторанів, а сидять вдома, проте не жаліються на своє фінансове становище.

Оля Фреймут

З
Зірки, які отримують соціальні виплати за кордоном

Оля застала війну у Франції, а потім перебралась у Велику Британію до старшої доньки Злати. Відомо, що Оля працює журналістом у місцевій газеті і веде колонку про війну в Україні. Фреймут не стала оформлювати жодних соціальних виплат, а зауважила, що вона працює та в змозі прогодувати родину, а ці гроші важливіші хлопцям в ЗСУ.

Схожі новини