Борода як у батюшки, модна стрижка та округлий силует: Монатік повернувся до України і вразив змінами

Відомий український виконавець Дмитро Монатік повернувся до України, активно працює, щоб заробити кошти для наближення її перемоги, але також здивував змінами у зовнішності.

Коли розпочалася повномасштабна війна в Україні Дмитро Монатік опинився разом зі своєю сім’єю на відпочинку. Тоді хайтерам була надана унікальна можливість, адже артист затримався в Європі і був жорстко розкритикований за свою втечу.

Дмитро Монатік
Монатік повернувся до України і вразив змінами у зовнішності

Але як з’ясувалося пізніше, насправді Дмитро повернувся в Україну, тільки-но допоміг своїй дружині та дітям осісти в Європі. Свою родину привозити назад в Україну він не наважився, тому Ірина, Платон та Даня є біженцями.

Монатік повернувся до України і вразив змінами у зовнішності

Нещодавно зірка дав ексклюзивне інтерв’ю Маші Єфросініній. Перед камерами він постав у іншому образі. Якщо раніше чоловік віддавав перевагу короткій зачісці, невеличкій щетині, тунікам та лосинам, то тепер Дмитро виглядає набагато брутальнішим.

Музикант відростив собі пишну довго бороду, зробив нову трендову зачіску, а також трохи збільшився у масі.

У розмові з журналісткою Дмитро розповів, що тепер перед кожним концертом читає вірші про війну. Продекламувавши один з таких, йому вдалося довести Машу до сліз.

На даний момент співак знаходиться в Україні один. У хвилини, кому йому вдається потрапити додому, де немає ні дружини, ні дітей, він займається малюванням. Втім, Ірина разом з дітьми приїжджає на концерти коханого чоловіка, що можна помітити з її публікації на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Тож Дмитро все ж таки бачиться зі своїми спадкоємцями, хоча йому і доводиться перебувати у розлуці з ними.

Монатік щиро вірить, що Україна переможе і ще раз зможе вибороти свою незалежність.

Схожі новини