Тіна Кароль ніжно пригорнула малюка і вразила пронизливим материнським поглядом: коли сталося поповнення?

Тіна Кароль підкорила серця своїх фанатів не тільки бездоганним вокалом та текстами своїх пісень. Співачка має добре та ніжне серце, що можна помітити майже одразу.

Знаменита українська співачка Тіна Кароль дуже любить тварин. Свідками її ніжного ставлення до пухнастаків шанувальники артистки стають постійно. Героїня нашої статті показує на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram не тільки своїх улюбленців, але й вуличних тваринок, які жваво йдуть на контакт з зіркою.

Тіна Кароль ніжно пригорнула малюка і вразила материнським поглядом

Нещодавно на фан-акаунті виконавиці з’явився новий кадр, на якому Тіна Кароль ніжно обіймає собачку породи померанський шпіц. Малеча спокійно лежить на руках у артистки, поки вона загойдує його, наче справжню дитину та по-материнськи дивиться на його пухнасту мордочку. До речі, кадр був зроблений, поки поп-діва сиділа на підлозі.

Безсумнівно, шанувальники дуже позитивно відреагували на дану фотографію, адже вона випромінює позитив та ніжність. Варто відзначити, що тваринка має добрий догляд, адже підстрижена у грумера в стилі Teddy, що є досить недешевою послугою.

До речі, померанський шпіц вельми дороге задоволення, адже чистокровний представник даної породи з родовідом коштує від трьох тисяч доларів.
Також померанський шпіц потребує ретельного догляду і компанії. Вони відрізняються доброзичливим норовом та легким характером. Якщо цих собачок не стригти, вони виходять дуже пухнастими та виглядають майже комічно.

Померанський шпіц
Тіна Кароль ніжно пригорнула малюка і вразила материнським поглядом

Варто відзначити, що у Тіни Кароль є песик даної породи. Артистка придбала його 2016 року. Втім, кому належить хвостик у кадрі достовірно невідомо.

Це може бути, як новий улюбленець артистки, так і пухнастик її знайомих чи друзів.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.