Позитив вперше показав свій розкішний будинок, який будувався, поки його дружина сідала на шию Каменських

Знаменитий український виконавець та колишній підопічний Потапа Олексій Завгородній, який виступає під псевдонімом Позитив вперше показав свій будинок.

Минулого року стало відомо, що Олексій Завгородній та його дружина Анна Андрійчук прийняли рішення розлучитися. Втім, фанати давно здогадалися про те, що у пари був розлад у стосунках, адже жінка з’їхала від виконавця та поселилася у своєї кращої подруги Насті Каменських. Артистка прихистила у себе дружину Завгороднього, а також свою маму Лідію, яка оплакувала покійного чоловіка.

Як сказав Позитив, у нього ніколи не було навіть у думках залишити Україну
Позитив вперше показав свій розкішний будинок

Позитив вперше показав свій розкішний будинок

У той самий час Позитиву прописували роман з Мішель Андраде. Але підтвердження так і не сталося. І хоча здавалося б під час війни усе мало лише ускладнитися, здається, Позитив знайшов чим зайнятися у такі складні часи.

Позитив вперше показав свій розкішний будинок

Так, поки українці відстоюють незалежність своєї Батьківщини, Олексій почав займатися капітальним ремонтом будинку, який він придбав декілька років тому. Чоловік вперше показав, що в нього виходить. Втім, приміщення ще не придатне для життя і знаходиться у процесі перетворення у комфортну домівку.

Позитив вперше показав свій розкішний будинок

Не дивлячись на те, що будинок досі не готовий, вже помітно, що він вельми багатий та розкішний.

Але Олексій буде жити в ньому уже з іншою родиною, адже Анна Андрійчук вийшла з його життя.

До речі, колишня благовірна виконавця взимку разом з Настею Каменських та Потапом полетіла до Іспанії і знаходилася там до кінця літа. Повернулася Андрійчук до Києва також разом зі співачкою, втім, невідомо, чи досі вона проживає з зірковою сім’єю або знайшла собі власне житло.

Останнім часом Настя та Анна не показують, як проводять вільний час разом, так як веселощі важко сприймаються під час війни.

Схожі статті