Хоч зараз на зйомки: фанати “Моєї прекрасної няні” ахнули, побачивши, як зараз виглядає Маша Шаталіна

Хоча культовий серіал "Моя прекрасная няня" залишився далеко в минулому, глядачі досі цікавляться життям зірок, які колись взяли участь у створенні даного проєкту.

Свого часу Катерина Дубакіна прославилася не тільки в російській федерації, але й далеко за її межами завдяки ролі Маші Шаталіної в сіткомі “Моя прекрасна няня”.

На відміну від інших акторів, які виконували дитячі ролі, Катерині пощастило більше, адже вона була досить дорослою, коли грала підлітка. Саме тому вона не тільки не втратила своєї миловидності, але й змогла подати її для глядача у новому форматі.

Як зараз виглядає Маша Шаталіна

Дівчина активно веде соціальні мережі, тому на її особистій сторінці в Instagram повно кадрів, на яких можна впізнати усім відому Машу.

Варто відмітити, що Катерина досить успішна в кіноіндустрії. Дівчина активно знімається у фільмах, а також створила власний театр молодих акторів.

Як зараз виглядає Маша Шаталіна

Втім, вона звичайно навіть і близько не має такого впливу в шоу-бізнесі, як російські актори першого ешелону. На кар’єру дівчини досі впливає її колишня участь у сіткомі, адже в коментарях користувачі постійно залишають компліменти щодо того, наскільки виконавиця ролі Маші не змінилася. Так, Дубакіна зберегла свій натуральний рудий колір волосся і досі вражає глибиною блакитних очей.

Варто відмітити, що актори, які  грали Ксенію та Дениса Шаталіних також не покинули театральної справи і задіяні у цій сфері.

Павло Сердюк, хоча і досить сильно змінився зовнішнє, не покидає спроб побудувати успішну кар’єру в кіноіндустрії, а Іринп Андрєєва отримала блискучу освіту в Україні, стала білявкою і неймовірною красунею. Чи спілкуються між собою зірки сказати важко, адже усі троє майже не дають інтерв’ю та не спілкуються з журналістами.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.