“Я заробила за 15 років ротом”: Слава Камінська з НеАнгелів публічно виправдалася за втечу із України

Слава Камінська разом з двома дітьми від шлюбу з пластичним хірургом Едгаром Камінським одразу після початку повномасштабної війни в Україні евакуювалася до Європи. У якості країни для проживання артистка обрала Нідерланди. І хоча вона постійно скаржилася на кількість коштів, які витрачаються на утримання себе та спадкоємців, заради безпеки своєї сім’ї вона продовжує перебувати там.

Слава Камінська публічно виправдалася за втечу із України

Життя в Нідерландах виявилося не по кишені Славі Камінській
Слава Камінська публічно виправдалася за втечу із України

Так як більшість артистів вже повернулися до України, користувачі мережі постійно питають та критикують артистку за те, що вона не хоче їхати на батьківщину. Втім, Слава Камінська як завжди демонструє, що не готова мовчати у відповідь на хвилю хейту і публічно аргументує свою позицію.

Зірка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram звернення до своїх підписників, в якому розповіла про свої емоції, почуття та погляди на життя. Слава вважає, що добре попрацювала та заслужила можливість сховати своїх дітей за кордоном.

“В мене було все, навіть більш ніж. Але я повторюся (нехай і звучить як виправдання), і, на жаль, цього вимагає соціум. Але, знаєте, я заробила за 15 років ротом, щоби мої діти зараз не чули сирен”, – заявила вона.

Нагадуємо, що півроку тому неймовірний скандал розгорнувся навколо її колишнього чоловіка Едгара, який нібито виїхав за кордон. Подейкували, що він вивіз разом з собою усе новітнє медичне обладнання. Зважаючи на воєнний стан, користувачі мережі розцінили цей вчинок дуже цинічним. Втім, Слава Камінська активно спростовувала чутки щодо її колишнього.

Популярне зараз

Схожі новини