Як виглядає невістка Анастасії Заворотнюк, яка зайняла місце головної жінки в житті її сина: молода художниця

Дорослий син Анастасії Заворотнюк усе життя веде непублічний образ життя. Освіту юнак отримав у Сполучених Штатах Америки, як і його сестра Анна. Але дізнавшись про важкий діагноз матері, повернувся до російської федерації. Зараз молода людина активно надає уроки гітари, а також захоплюється малюванням.

Син онкохворої Анастасії Заворотнюк зізнався, що так само, як і мати має невиліковну хворобу
Як виглядає невістка Анастасії Заворотнюк

У родини непростий період, адже на лікування акторки йдуть колосальні кошти.

Як виглядає невістка Анастасії Заворотнюк

Творчий Майкл знайшов собі ідеальну пару, адже його обраницею є художниця. Як повідомляє YouTube-канал “Одна минута” Майкл називає її своєю цивільною дружиною.

“Про своє сімейне положення син зірки “Моєї прекрасної няні” розповів восени 2021 року в Instagram. З’ясувалося, що в нього стосунки з дівчиною, яку він вже називає своєю дружиною. Обраницею Майкла стала дівчина на ім’я Софія”, – говориться в сюжеті.

Фотографії дівчини у відкритому доступі відсутні. Так само, як і її обранець, Софія не воліє афішувати деталі свого особистого життя, а в соціальних мережах лише ділиться своїми роботами.

Втім, Майкл дав зрозуміти своїм підписникам, що затримувати кохану у статусі цивільної дружини він не має наміру. Стрюков сподівається, що все ж таки їхня історія пройде етап заручин та весілля.

Нагадуємо, що Анастасія Заворотнюк дізналася про свій діагноз 3 роки тому. Повідомляється, що у акторки гліобоастома. Зважаючи на той факт, що зірка не хотіла афішувати свій діагноз і зникла з інформаційного простору повністю, щоб її не тривожили журналісти та публіка, жоден з членів родини зірки не підтвердив дану інформацію. Друзі та колеги Анастасії повідомляють, що не мають з нею жодного зв’язку.

Популярне зараз

Схожі новини