Які параметри фігури у Камалії: найбагатша співачка України на фото здається тростинкою, а що насправді?

Які параметри фігури у Камалії? Співачка має численну кількість фото, де на кожній виглядає інакше та по-новому. Дізнайтеся, чому їй заздрила Полякова і за що покохав Захур.

Дружина Мохаммада Захура з юних років була видною дівчиною. Вона пробувала себе не лише у поп-музиці, а й у техностилі. Нині у неї цілий натовп прихильників, які цікавляться найменшими дрібницями життя співачки та для зірки не є дивним навіть таке питання: які параметри фігури у Камалії?

Які параметри фігури у Камалії?

Артистка, як справжня жінка, надійно береже всі секрети своєї краси. На світлинах вона — тонка-дзвінка панянка, які влучно вміє підкреслити свою талію та форми. Відомо, що дружина Мохаммада Захура активно займається кінним спортом і стежить за собою. Втім, на відміну від багатьох жінок їй вдалося не втратити округлості, а ще не набрати зайвих сантиметрів на боках.

Втім, не всі, навіть зіркові колеги, готові визнати результати роботи зірки над собою. Минулого року Оля Полякова на проєкті “Маска” опально сказала, що співачка — цицьката та з товстими ногами. З відповіддю дружина пакистанського багатія не забарилася. Вона гідно поставила на місце Суперблондинку та довела всім, що таке особисті кордони.

Які параметри фігури у Камалії

При цьому, знайти справжні параметри фігури у Камалії — не важко. У мережі давно є інформація про те, що обраниця Захура вийшла майже модельного зросту: 170 сантиметрів. Може похизуватися і точеною талією у 65 см. Цікаво, що знаменитість майже не змінила вагітність: коли на світ з’явилися її донечки, співачка не перенавантажувала себе фізичними вправами, а сконцентрувала увагу на дітях.

Якщо порівняти її світлини до та після народження Арабелли та Мірабелли, можна побачити, що їхня мама завжди була у відмінній формі. До речі, до фізичних навантажень вона привчала малят з ранніх років.

Які параметри фігури у Камалії

Нагадаємо, що більше про параметри фігури у Камалії, її творчий шлях та роман з Мохаммадом Захуром, ви можете дізнатися у відео наших партнерів “Одна минута”:

Схожі статті