Улюблениця Вакарчука Соловій зізналася, що на концертах більше не заробляє: “Моя кар’єра перетворилась на…”

Українська співачка наважилась чесно зізнатися що сталося з її концертами та кар'єрою загалом. Фаворитка Вакарчука вже не сама популярна співачка, невже він приклав до цього руку?

Христина брала участь у талант-шоу “Голос країни” де обрала собі в тренери Святослава Вакарчука, у якого згодом стала улюбленицею і це було дуже помітно. Вакарчуку та Соловій навіть приписували роман поза проєктом. Тому що зірковий тренер дуже тягнув учасницю, попри те, що вона й сама була дуже талановитою і показувала неймовірні результати.

Х
Христина Соловій зізналась, що більше не заробляє на концертах

Насправді чутки про особливе ставлення Святослава до Соловій, ходять досі, хоча вже не мають жодного сенсу, адже Христина тривалий час знаходиться за кордоном і вже довго не бачилась зі своїм колишнім наставником. Співачка поїхала з благодійною метою, вона дає концерти та збирає кошти на допомогу Збройним Силам України та українцям, які постраждали від цієї жахливої війни.

Проте Соловій не дуже задоволена тим, що вона зовсім нічого не заробляє. І на днях поділилась новим постом у соціальній мережі instagram, де розповіла про спад своєї творчої та концертної діяльності й відсутність особистого заробітку.

“Мої концерти перетворилися на спосіб допомоги нашій армії. Красиві фотосесії та кліпи ще будуть, а зараз хлопцям на фронт потрібна допомога” – написала співачка.

Отже, не одна Христина така, більшість артистів припинили отримувати гроші за концертну діяльність. Звісно, це не сильно радує виконавців, але вони не жаліються, адже розуміють свій внесок у перемогу. А своєю творчістю і концертними турами, вони заробляють гроші на армію, чим і допомагають нашим захисникам, а також благодійним фондам, які збирають кошти на поміч постраждалим від воєнних злочинів росії.

Схожі статті

Їм її на сніданок, обід і вечерю: 3 сорти смачної картоплі, без яких мій город – не город

Якісний продукт — основа будь-якої смачної страви. Саме тому господині бажають вирощувати лише найкращі овочі, з якими буде легко, просто, і корисно.

Скільки пісень насправді вже присвятив Віктор Павлік своїй молодшій на 29 років дружині

Вже понад 6 років молода дружина Віктора Павліика - Катерина Репяхова надихає артиста на нові романтичні пісні про кохання. Скільки композицій музикант уже присвятив своїй четвертій дружині?

Ви не повірите, але це вже не маленькі хлопчики: як виглядають 16-річні сини Кароль та Кухар

Зіркові мами - балерина Катерина Кухар та співачка Тіна Кароль приголомшили фотографіями своїх дорослих синів. Хлопчики кардинально змінилися та стали справжніми красенями.

Не тільки 2 покоївки та кухар: хто ще допомогає Камалії у її розкішному золотому палаці

Найбагатша співачка України розповіла, що окрім 2 покоївок на зміні та постійного кухаря, у її розкішному особняку працюють ще кілька людей. Хто допомагає Камалії справлятися з господарством?

Де зараз перший переможець “Х-фактору”? Куди зник підопічний Йолки, яка згодом зрадила Україну

Куди подівся переможець першого сезону "Х-Фактор" Олексій Кузнєцов? Чи виїхав він із України і як склалася його доля після популярного телешоу? Подробиці читайте у матеріалі.

По ній і не скажеш: що їсть Камалія – ​​найбагатша співачка України приголомшила зізнанням

Найбагатша співачка України запросила до свого розкішного особняка гостей та на тлі позолоченого інтер'єру розповіла про свій режим харчування. Для багатьох шанувальників це стало несподіванкою.