Камалія одягла у розкішні вишиванки доньок від Мохаммада Захура і довела, що виховує дітей українцями

Співачка Камалія показала в на своїй сторінці в Instagram яскраве відео зі своїми донечками, яких нарядила у шикарні вишиванки. Дізнайтеся, в яких традиціях насправді виховуються діти, коли тато — мусульманин.

Шлюб Камалії та Мохаммада Захура — відмінний приклад того, що кохання взагалі не знає кордонів, адже воно поєднало серця двох відмінних за культурними традиціями людей.

Співачка завжди шанобливо ставилася до звичаїв свого чоловіка, проте і не забувала про свої. Втім, відмовлятися від православної віри зірка не захотіла. Вона продовжує відзначати головні християнські свята, а її родину часто можна помітити у вишиванках.

Ось і нещодавно артистка показала відео у мережі, де її діти, вона сама у традиційному українському костюмі.

Камалія одягла у розкішні вишиванки доньок від Мохаммада Захура

Цікаво, що від своєї віри не відмовлявся і Захур. Відомо, що він сповідує мусульманство, яке увібрав з молоком матері у Пакистані. Ця держава вважається ісламською, але положення жінки у країни є дуже цікавим. З одного боку на неї поширюються духовні закони, але з іншого місцеві панянки беруть участь майже у всіх сферах громадського життя, а також можуть займати місце у політичних процесах.

А ось чи обратилися діти знаменитості у віру Аллага — не відомо. Часто у таких мультикультурних шлюбах саме нащадки приймають віросповідання тата. Та Арабелла і Мірабелла виглядають дуже по-світські. Вони вчаться чепуритися, доглядати за собою і, звісно, не носять хіджабу, як, наприклад, їхні пакистанські однолітки.

Камалія одягла у розкішні вишиванки доньок від Мохаммада Захура

Багато хто каже, що жінка в ісламі примусово не має має носити покриття на голові і тілі. Продиктована така необхідність скоріше не Кораном, а місцевими звичаями. Саме тому панянки на Сході так активно борються за емансипацію та звільнення від обтяжливих шат.

Нагадаємо, що для Камалії її шлюб з Мохаммадом Захуром є першим. Вона також не мала дітей від колишніх стосунків, коли йшла під вінець з пакистанським багатієм. Поповнення у родині подружжя поки не планує.

Схожі статті