Хто за національністю Ектор Хіменес-Браво: шеф-кухар офіційно українець, але насправді він з інших країв

Ектор Хіменес-Браво став одним з найпопулярніших кулінарів України. Звідки походить популярний шеф та де його справжня Батьківщина? Дізнайтеся все про улюбленця мільйонів.

Відомий шеф та головний суддя “МастерШеф” Ектор Хіменес-Браво давно зарекомендував себе, як талановитий кухар. Без нього вже навіть неможливо уявити улюблене телезмагання кулінарів на СТБ.

Цього року він проявив себе, як справжній син України: після 24-го лютого він вирішив допомагати знедоленим співгромадянам. Згодом, коли навалу росіян прогнали з Київщини, він став займатися благодійністю і на міжнародному рівні.

Ектор Хіменес-Браво переходить на українську мову
Хто за національністю Ектор Хіменес-Браво

Своїми благородними вчинкам Ектор привабив ще більше фанатів своєї справи. Дивувало прихильників популярного чоловіка те, що він, не бувши за походженням етнічно нашим співвітчизником, став на бік нашої країни та почав активно задля неї працювати. А ось Хіменес-Браво відкидає всі теорії націй і вважає себе хлопцем саме козацького року. Про це знаменитий шеф висловився на своїй сторінці в Інстаграмі:

“Пишаюся тим, що я — українець. Разом ми сила”

Втім, все видає у кулінарі латиноамериканське коріння: традиційне ім’я, класичне прізвище. Відомо, що його рідне місто — це Букараманга. Знаходиться воно на північному сході Коломбії і, якщо зануритися глибше у його життя, можна зрозуміти, як тут виріс такий майстер приготування страв. Тут вирощують каву, перероблюють цукор, борошно, фрукти, виготовляють шоколад та купу інших смаколиків.

Та сам Ектор вже дуже рідко згадує свою справжню Батьківщину, адже у 2009-му році отримав пропозицію працювати у Києві. Настільки серце палкого колумбійця закохалося у нашу державу, що їхати за океан вже не схотілося.

Нагадаємо, що Хіменес-Браво так і не створив родини. Втім, як він сам зізнавався, обраницю у серці має, але розкривати її особистість зовсім не хоче. Дітей, про яких міг би заявити офіційно також поки немає у знаменитості.

Схожі статті