MARUV вперше за 8 місяців зробила сміливу заяву та не побоялась критики: “Я в безпечному місці”

Співачка українського походження MARUV зникла з радарів після початку повномасштабної війни, а до цього гастролювала по росії. А тепер артистка заявила, що вона в безпеці, цікаво, де ж вона перебуває.

Справжнє ім’я співачки Анна Корсун і саме вона у 2019 році отримала перемогу у Національному відборі Євробачення, але ж сама участь була під великим питанням, тому що співачці почали докоряти за те, що вона гастролює у росії попри тодішню ситуацію на Донбасі. Але сама співачка відреагувала досить спокійно та сказала, що її та її творчість там люблять, тому вона не бачить причин відмовлятися від популярності та заробітку. До того ж Аня дотримується думки, що “Музика не має меж”.

Але з самого початку повномасштабної війни, співачка знаходилась на гастролях у росії, певно там і залишилась, адже вона жодного разу не прокоментувала війну в Україні. Звісно, така мовчазна позиція мусила українських колег обуритись на співачку та порівняти її з іншими артистками, наприклад з Лорак, Повалій, Корольовою та іншими. А також, Катя Осадча активно стояла на тому, щоб забрати у MARUV український паспорт.

MARUV вперше вийшла на зв'язок
MARUV вперше вийшла на зв’язок

А нещодавно Анна вперше вийшла на зв’язок в соціальній мережі instagram де повідомила про свою безпеку. До речі, співачка була вагітна під час війни, тому зараз її стан може бути складнішим вдвічі, адже перейматися Ані потрібно за двох. Так MARUV англійською мовою у сторіс подякувала всім тим, хто за неї турбується та запевнила, що з нею і дитиною все добре і вони в безпечному місці.

MARUV вперше вийшла на зв'язок
MARUV вперше вийшла на зв’язок

Слід зазначити, що у березні Анна давала ексклюзивне інтерв’ю для журналу HELLO, де розповідала про свої тимчасові складнощі та проблеми, з якими й доводиться стикатися. Та про війну з Україною і про своє ставлення до цього, артистка не сказала жодного слова і певно не збирається.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.