Як виглядає колишня дружина Володимира Кличка, яка народила йому дочку-янгола: мініатюрна американка

Знаменитий український спортсмен Володимир Кличко свого часу намагався побудувати сім'ю з красунею Гейден Панеттієрі. Як виглядає екс-дружина зірки?

Свого часу фотографії Володимира Кличка та Гейден Панеттьєрі, які буди зроблені папараці, розповзалися мережею у темпах вірусної новини. Аудиторію дуже цікавили стосунки маленької мініатюрної американки, яка намагалася побудувати творчу кар’єру та великого українського спортсмена, який обрав для життя закордон.

Колишня Кличка Гейден Панеттьєрі зі своїм новим хлопцем Браяном Гікерсоном
Колишня Володимира Кличка Гейден Панеттьєрі зі своїм новим хлопцем Браяном Гікерсоном

Їхній роман був не надто стабільним. Стосунки то здавалися ідеальними, то обривалися. Врешті-решт, дружина Володимира народила йому красуню-донечку Кайю, право на опіку над якою він отримав.

Як виглядає колишня дружина Володимира Кличка

Гейден славиться своїм вибуховим характером, адже неодноразово потрапляла у скандали в Сполучених Штатах Америки. Наприклад, півроку тому вона була фігурантом вуличної бійки. Втім, сталося це через її нового хлопця, у якого є проблеми з контролем гніву.

Володимир Кличко вперше публічно звернувся до екс-дружини Хейден Панеттьєрі
Як виглядає колишня дружина Володимира Кличка

Натомість нещодавно Панеттьєрі здивувала і українську спільноту, заявивши, що Володимир Кличко обманув її, підсунувши їй документи і таким чином полишивши її можливливості виховувати доньку самостійно. Жінка запевняє, що не була в стані підписувати договір, який був укладений.

Втім, Володимир Кличко ніяк не відреагував на чергові закиди від акторки. Варто відмітити, що ще минулого року його дочка від Панеттьєрі була разом з бабусею-українкою.

Куди ж направилася дівчинка після початку повномасштабної війни в Україні достовірно невідомо, але немає майже жодних сумнівів, що спортсмен евакуював дитину. Чи бачиться зіркова матір з Кайї також немає жодної інформації.

Схожі статті