Змарнілу та бліду Олю Фреймут побачили у Лондоні, де живе колишній: батько Злати не впізнав би кохану

З початку повномасштабного вторгнення в Україну, Оля Фреймут одразу евакуювалася за кордон з двома молодшими дітьми. Зірка не коментувала своє місцеперебування і було невідомо, у якій країні осіла ведуча. З інтернет-простору знаменитість також майже зникла, лише інколи публікуючи щось в інстаграм, та цілковито поринула у материнство.

Нещодавно телеведуча опублікувала сторіс та збентежила підписників своїм зовнішнім виглядом. Фреймут завжди відрізнялася серед інших своєю ідеальною, фарфоровою шкірою та вишуканою вродою. Але на відео зірку майже не впізнати. Оля вбрана у довгу, білу сукню, з якою просто зливається. Змарніла постава, худорлявість, бліда шкіра обличчя та втомлений вигляд складають враження, що ведуча ледь тримається на ногах. Можливо, що справа у невдалому ракурсі або освітленні. Або цілком ймовірно, що постійні стреси та переживання, через ситуацію в Україні, не пройшли безслідно.

Олю Фреймут побачили у Лондоні, де живе колишній

Зараз Фреймут перебуває на поп-арт виставці у Лондоні, про що й написала в інстаграм-сторіс. Цікаво, що саме у цьому місті проживає колишній чоловік ведучої, Ніл Мітчелл. Історія Олі та Ніла наче психологічний трилер, з елементами детективу та комедії. Знайомство відбулося під час візиту журналістки до Англії. Закордонний залицяльник одразу почав оточувати Фреймут увагою, але вона рішуче відмовляла британцю у побаченні, як справжня та непідступна леді. Проте кавалер також був налаштований серйозно і не збирався миритися з відмовою. В решті решт, наполегливість Мітчелла підкорила зірку та пара почала жити разом. Невдовзі Оля завагітніла, але щасливим, сімейним життям похизуватися не змогла. Журналістці довелося стрімголов тікати від чоловіка назад в Україну, вже з дитиною в животі.

Олю Фреймут побачили у Лондоні, де живе колишній

Як пояснювала Оля, коли рожеві окуляри закоханості розбилися, вона швидко зрозуміла, що їй не потрібний агресивний, грубий та ревнивий чоловік, а її дочці — такий батько.

Нагадаємо, що зараз Оля Фреймут одружена з генеральним продюсером “Нового каналу”, Володимиром Локотко.

Схожі новини