Руслан Сенічкін згадав минуле та показав, який вигляд мав у дитинстві та юності: “Приємно згадати дитинство”

Руслан народився у місті Дніпропетровськ там же він і провів частину свого життя, навчався у школі та з дитинства був творчою людиною, адже на кожен новий рік Руслан готував вірш, щоб при всій родині розповісти його біля ялинки.  Сенічкін був дуже розумною та хитрою дитиною, сам він себе називає “Хитрий борб”, тому що завжди дізнавався щось раніше потрібного строку та удавав, що нічого не знає.

Згодом хлопець підріс, але нічого не змінилося. Проте Руслан вважає, що він був досить слухняною дитиною та мріяв керувати трамваєм та ще й не звичайним, а обов’язково зеленого кольору, певно тому першою освітою ведучого стала інженерія.

Також, з дитинства Руслан дуже полюбляє солодке, особливо мамині тістечка “троянда”, він досі згадує з теплом моменти, коли мама готувала їх, а коли син виріс і не міг ніде знайти цей смак дитинства, мати навчила його готувати улюблений десерт Напевно це й підштовхнуло його навчитися готувати професійно та навіть видати кілька власних кулінарних книг за допомогою дієтолога Галини Незговорової.

Тож Сенічкін ріс дуже різностороннім хлопчиком, бо крім вищеперелічених талантів, він ще й співає гарно, це також відкриття для багатьох. Тому не дивно, що він має дві освіти та веде ранкове шоу на найкращому каналі України. А ось початок журналістської кар’єри відбувся у рідному Дніпропетровську, спочатку було все класично і починалося з радіо, а от вже згодом Руслан почав працювати кореспондентом і зрозумів, що у столиці перспективи більше. Саме тому, вже багато років Сенічкін є одним з найкращих ведучих.

Популярне зараз

Схожі новини