Оля Полякова з Філіпом Кіркоровим помилувалися в Дубаї: «возз’єднання», написав російський співак

Українська співачка Оля Полякова, яка недавно через карантин відмінила великий концерт в Києві, нарешті знайшла, де вийти на сцену. Королева Ночі 4 листопада в Дубаї виступила на міжнародному музичному фестивалі ” PaRus -2020″.

Там Полякову помітили в компанії її давнього друга, російського артиста Філіпа Кіркорова в одному із розкішних ресторанів. Оля з Філіпом весело святкували довгоочікувану зустріч, спілкувалися і пили шампанське. Кіркоров опублікував численні сторіс на сторінці в Instagram з українкою, чим зробив її ведмежу послугу.

Кіркоров доповнив свої фото українським і російським прапорами і провокаційними підписами.

“Яка символічна зустріч в Дубаї в День народної єдності!… Возз’єднання!”, – написав російський артист.

Як стало відомо, Оля Полякова виступила з російським артистом на День народної єдності Росії, тож, схоже, саме політичну складову мав на увазі росіянин.

Оля Полякова і Філіп Кіркоров
Оля Полякова і Філіп Кіркоров

Крім них, на сцену фестивалю вийшли російські співаки Стас Михайлов, Леонід Агутін, Валерій Меладзе, Сосо Павліашвілі.

Українці емоційно відреагували на виступ Полякової на російському заході, своє обурення дехто висловлював нецензурними словами.

Оля Полякова з Філіпом Кіркоровим
Оля Полякова з Філіпом Кіркоровим

Співачка, прилетівши з ОАЕ додому, спробувала виправдатися в своєму Instagram.

Вона назвала критиків хворими на голову і політично стурбованими. Полякова написала, що, можливо, причина в стресі.

«Бачите, комусь не сподобалося те, що я виступила в Арабських Еміратах на спільному концерті з Філіпом Кіркоровим. Бачите, це виявляється “зрада”, а сам Філіп виявляється ворог України. Я, звичайно, могла б списати весь цей хейт на загальний стрес, карантин, який сильно впливає на психіку, і без того пригнічену виборами, епідемією і не звертати уваги на політично стурбованих і просто хворих на голову, але мені ось що стало особливо цікаво», – написала співачка.

Коментарі користувачів соцмереж
Коментарі користувачів соцмереж

Також Полякова заявила, що виступатимете де хоче, і вона не виступає в Росії, але Дубай не має нічого спільного з цією країною.

«Нагадайте мені, будь ласка, де в Росії знаходиться це місто, щоб щось писати про “зраду” і про мою позицію, що вона там якось змінилася. А вона у мене чітка і конкретна – я буду виступати там, де хочу і з ким хочу, і вважаю за можливе для себе! У Росії я не виступаю. У Дубаї я виступаю», – написала артистка.

Схожі новини