Настя Каменських засумувала в Україні без Потапа і поділилася почуттями: “Багато що змінилося в нашому житті”

Популярна співачка Настя Каменських знову знаходиться віддалік від чоловіка, Олексія Потапенка. Поки продюсер мандрує у Європі, виконавиця ділиться з фанатами своїми потаємними почуттями.

Українська співачка Настя Каменських одружена вже три роки. Обранцем красуні став її колега, репер та продюсер Олексій Потапенко. Протягом 10 років зірки працювали разом та весь цей час старанно приховували той факт, що їх тягне один до одного. Потап і Настя ледь не плуталися в власних історіях та віднекуваннях, але уважного та допитливого глядача не проведеш — любовні флюїди між знаменитостями шанувальники помітили ще давно.

Як виглядає жінка, у якої Настя Каменських відбила чоловіка
Настя Каменських засумувала в Україні без Потапа

Після весілля молодята купалися у почуттях та прагнули поділитися ними з усім світом. Артисти викладали спільні фото та відео, знімали разом тіктоки та реаліті-шоу для Настиного ютуб-блогу. До початку війни знаменита пара вирушила на відпочинок до Іспанії, але затрималися співаки там довше, ніж планували. Повномасштабне вторгнення в Україну багатьох змусило покинути свої домівки, а декого — не повернутися в них. Як казала в одному інтерв’ю Каменських, вона з чоловіком “застрягли” за кордоном.

Схоже, що стрес та перебування далеко від дому залишило відбиток на стосунках подружжя, оскільки прихильники не могли не помітити, що спільні світлини у соціальні мережі знаменитості не викладають ще з травня. Чутки про свою вагітність виконавиця спростувала одразу після повернення в Україну, а от стосовно пліток про розлучення з Потапом — не дала жодних коментарів.

Зараз популярний продюсер знову покинув Україну. На 9 листопада у Берліні запланований благодійний концерт “Доброго вечора! Ми з України”, у якому Олексій буде брати участь, проте без Насті.

Артистка й досі не зізнається, чи живуть ще вони разом з чоловіком, хоча зі своїми підписниками регулярно ділиться почуттями та думками.

“Багато що змінилося у нашому житті. Ми стали відчувати по-іншому і проживати багато моментів не так, як раніше. Але те, що лишилося незмінним — це любов та правда”, — написала зірка під новим фото в інстаграмі.

Нагадаємо, що Настя Каменських до шлюбу з Потапом не була ніколи одружена.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.