Такою красунею ​​її давно не бачили: Тіна Кароль у костюмі від українського бренду захопила стильним образом

Відома українська співачка Тіна Кароль сколихнула мережу образом від українського бренду. Чим саме підкорила поп-діва, дізнайтеся в нашій статті.

Знаменита виконавиця Тіна Кароль є безперечним модним інфлюенсером в Україні. Коли б артистка не вийшла на сцену, її гардероб одразу ж розпочинають розбирати у пресі та модних блогах. А за виходами артистки спостерігають постійно, хоча не завжди її наряди можна назвати вдалими. Адже, як і у всіх зірок, іноді її образи бувають незрозумілими для публіки.

Тіна Кароль
Тіна Кароль у костюмі від українського бренду захопила стильним образом

Тіна Кароль у костюмі від українського бренду захопила стильним образом

Але не цього разу! Нещодавно Тіна сколихнула мережу, з’явившись на публіці у розкішному костюмі-трійці від українського бренду MAZINI. Образ складався з подовженого жакета, жилетки зі срібними гудзиками та широких штанів зі стрілками.

Сам костюм був ніжного карамельного кольору, який дуже вигідно підкреслив колір шкіри артистки, її волосся та очей.

Також для виходу Тіна обрала туфлі бежевого кольору, легкий макіяж, який за гамою також круто підкреслив образ зірки і навіть молочний манікюр. Тобто вихід був продуманий до найменшої деталі. Цікаво, що від аксесуарів артистка майже відмовилася.

Нагадуємо, що після початку повномасштабної війни в Україні Тіна Кароль спочатку опинилася в українському монастирі, а через тиждень перебралася до Польщі, де почала брати активну участь у протестах, мітингах, а також благодійних концертах.

Врешті-решт, поп-діва прийняла рішення гастролювати з наміром привернути увагу до війни в Україні. Зокрема артистка актиаго бувала в Японії.

Схожі статті