Як виглядає жінка, яка відбила у Лялі Фонарьової чоловіка: забула, що у Святослава Вакарчука вже є родина

Більше року минуло з моменту, як Святослав Вакарчук змінив свій статус "у відносинах" на холостяцький, та суперечки, навколо нової пасії музиканта не вщухають і досі. Хто ця жінка, що вкрала серце музиканта?

У червні 2021 року фронтмен популярного українського гурту “Океан Ельзи” та його супутниця життя Ляля Фонарьова повідомили про розрив. Більше ніж двадцять років жінка була його музою та найкращим другом, але ніщо не вічне. Святослав зауважив, що вони завжди були, є і будуть найближчими людьми, та подякував за роки, що вони пройшли разом.
Майже одразу у Мережі почала з’являтися інформація про нову обраницю Вакарчука: то йому приписували роман із молодою співачкою, підопічною із проєкту “Голос країни” — Христиною Соловій, то спіймали у компанії якоїсь дами у Львові. Все зійшлось до одного: чоловік вже не самотній. Далі — більше! У Вакарчука народився первісток — син, якого назвали Іваном, на честь батька співака. Після цього про нові стосунки виконавця заговорили всі українські ЗМІ: що за таємнича незнайомка народила Вакарчуку дитину?

Таємнича жінка, що відбила Вакарчука у Фонарьової
Таємнича жінка, що відбила Вакарчука у Фонарьової

За неофіційними джерелами, адже Святослав Вакарчук ніяк не коментує свої стосунки, новою музою стала Євгенія Яцута, 40-річна жінка обіймає посаду виконавчого продюсера продакшену Radioactive Films. Саме рудоволоса красуня знімала для “Океан Ельзи” кліп на пісню у 2018 “Небо жене”, на зйомках якого, вірогідно, вони і зблизились. Вакарчук тоді ще був разом із вже екс-дружиною Фонарьовою.

Вакарчук та Яцута на зйомках кліпу
Вакарчук та Яцута на зйомках кліпу

Євгенія Яцута також не виставляє особисте на загал, ніяк не коментуючи дану тему. Однак, відомо, що жінка закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, має сестру Марію. Також самостійно виховує доньку Софію від попереднього шлюбу із режисером Денісом Соніним.

Нагадаємо, що у червні 2022 року у Вакарчука народилась друга дитина — донька Соломія.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.