Старша донька Олі Полякової Маша поскаржилась на складнощі самостійного життя: “Ладна душу дияволу продати”

Донька української "Королеви ночі" вступила навчатися у Лондонський університет та вже за кілька місяців пізнала труднощі дорослого, самостійного життя та встигла поскаржитись своїм підписникам у соціальній мережі instagram.

Маша вже доволі доросла дівчинка, яка нині живе в іншій країні без батьківської турботи і дівчина вимушена сама піклуватися про себе, хоч на перших етапах це завжди складно. Певно кожен студент знає, що таке виїхати з батьківського будинку, де завжди є все, їжа, солодощі, піклування, увага, випрані речі та інші буденні, необхідні речі.

Маша Полякова скаржиться на самостійне життя
Маша Полякова скаржиться на самостійне життя

А от коли ти їдеш від цього всього у самостійне життя, то твоя картинка в голові зовсім не відповідає дійсності. Адже, по-перше, ти починаєш думати, що купити, що приготувати, як приготувати, що взагалі робити з цими всіма продуктами. Також грає роль фінансова грамотність, а, як відомо, у першокурсників, вона взагалі відсутня та й чесно кажучи, у юному віці мало хто звертає увагу на якість продуктів. Тому й для Маші самостійне життя в університетському гуртожитку, виявилось випробуванням.

Річ в тому, що Маша вважає за проблему змусити себе сходити в магазин за продуктами, вона просто не розуміє, як можна зібратися і піти у супермаркет купувати собі продукти, з яких потім ще необхідно щось смачне приготувати.

Маша Полякова поскаржилась на самостійне життя
Маша Полякова поскаржилась на самостійне життя

“Я взагалі не розумію людей, які просто беруть збираються в магазин, фарбуються там, одягаються, пишуть список. Мені, щоб зібратися в магазин, варто підготуватися морально, але це для мене надто складно.Я ладна душу дияволу продати, щоб зібратися у магазин” – розповіла Марія.

Тож, стає цікаво, як живе Маша Полякова, якщо найпростіша, буденна річ – для неї випробування. НА відміну від молодшої Аліси в неї не повний пансіон з харчуванням, а лише гуртожиток. Отже, можливо Маша харчується у кафе та рятується доставкою, але колись дівчині таки варто буде навчитися піклуватися про себе самостійно й переборювати лінь, заради здорового способу життя.

Схожі статті

Спробувала додати сміливий італійський акцент в улюблені всіма фаршировані яйця: це 10 з 10

Спробувала додати італійський акцент до фаршированих яєць. Ділюся тут простим рецептом із доступних інгредієнтів, який зробить закуску ароматнішою та смачнішою.

Ви точно цього не знали: 3 українські артисти, які мають іноземне коріння

Українська сцена давно стала мультикультурною, і чимало відомих артистів мають змішане походження, але мають сильну любов до України і створюють її культуру.

Кропива – зелене “золото” городу: вам дуже пощастило, якщо вона росте у вас на ділянці

Кропива – "зелене" добриво для городу, яке покращує стан ґрунту та є цінним, екологічно чистим та безкоштовним джерелом поживних речовин для ґрунту і городніх рослин.

Тіна Кароль, Огнєвіч і Дорофєєва: справжні імена зірок, які знають не всі

Ці сценічні імена для багатьох фанатів стали такими природними, що дехто навіть не здогадується, що в паспортах зірок записано зовсім інше. Розповідаємо, як справді звати легенд українського шоубізу.

Бур’янів не стане вже на наступний день: виливаю на грядки ось це, щоб приборкати рослинність

Приборкати бур'яни вже на наступний день після того, як вони пішли в ріст – можливо! Вилийте ось це на грядки і небажана рослинність зникне, як її і не бувало. "Сенсація" ділиться рецептом

Був Гудков, став Кацурін, а вона – Дорофєєва: ось чому співачка після заміжжя прізвища не міняє

В 2022 та 2023 році однією з обговорюваних тем в українському шоу-бізнесі стало одруження Надії Дорофєєвої та Міші Кацуріна. Розповідаємо, чому артистка не змінила прізвища після заміжжя.