Дружина Олексія Арестовича розповіла про наміри чоловіка: “Він сказав, що буде наступним президентом”

Нещодавно дружина Арестовича з’явилася на інтерв’ю в Анни Орлицької та відповідала на різні запитання щодо колишніх дружин Арестовича, дітей, стосунків всередині родини та про чоловіка, як про політичного діяча.

Дружина Арестовича розповіла про президентські наміри чоловіка
Дружина Арестовича розповіла про президентські наміри чоловіка

Звісно, як дружина Анастасія цілком впевнена у своєму обранці й вірить його словам. Але все ж таки велику частину населення країни, він вже встиг розчарувати, бо з самого початку, Арестович позиціонував себе як людину, якій можна довіряти та чиї прогнози збуваються зі стовідсотковою точністю.

Але згодом Олексій почав себе дуже зухвало поводити й своїми фразами принижувати народ України. Річ в тому, що у нього такий тип особистості – демонстративний. Тобто людині постійно необхідно бути вище за когось та бути у центрі уваги. Тому Олексій так себе й поводить.

Тож, в інтерв’ю Анастасія заявила, що її чоловік збирається обійняти посаду президента після закінчення строку Зеленського. Тому вже потрохи він готує до цього українців. Настя пригадала слова чоловіка, коли він обіцяв, що буде президентом.

“Він сказав мені, що точно стане наступним президентом. І я йому вірю. Якщо мій чоловік щось обіцяє, він це обов’язково зробить” – розповіла дружина Арестовича.

Також, варто сказати, що коли сам Олексій був на інтерв’ю у Раміной, то він дуже некоректно висловився про українців. Раміна сказала Арестовичу, що багато людей вважають його зухвалим та з завищеною самооцінкою, на що отримала відповідь:

“Знаєте, мені настільки плювати на думку людей, що аж незручно”.

Арестович має намір стати президентом
Арестович має намір стати президентом

Але ведучу обурила така заява, тому що людина, яка не поважає думку свого народу – не може бути президентом. Проте Олексія це на дуже хвилює, тому його особистість стала так часто з’являтися на інформаційному просторі.

Схожі новини