MONATIK з Lida Lee та Nino випустив новий кліп: буде гаряче

Український співак представив на розсуд прихильників нову музичну роботу. Подивимося чи оцінять творчість шанувальники.

Днями відомий український виконавець MONATIK представив широкому загалу нову роботу, яка складалася з композиції “РитмоLOVE” і однойменного кліпу. У роботі взяли участь співачки Lida Lee і NiNo з MONATIK Corporation.

Музичною новинкою MONATIK поділився з прихильниками у своєму Instagram-акаунті.

У дописі під відео артист  розповів про ідею створення композиції і кліпу. Співак зауважив, що РитмоLOVE це сучасне відчуття життя і його стиль. Такий самий яскравий, нестримний і незрозумілий, як і сама композиція і кліп. Артист наголосив, що саме відчуття ритму, звуків міста і життя об’єднує різні покоління, людей з різними інтересами, поглядами на життя і цінностями.

Крім цього, MONATIK виклав ще два фрагменти.

Під другим відео шанувальники привітали виконавця з прем’єрою і поцікавилися коли вони почнуть випускати композиції українською мовою.Прихильники дійсно високо оцінили роботу над відео і треком. Але, судячи з кількості схожих запитань, їм дуже хочеться почути українські пісні улюбленого виконавця.

Під усіма відео прихильники його творчості встигли лишити схвальні коментарі. При цьому дехто вже встиг заслухати композицію до дірок. Дехто з прихильників зауважив, що вони не побачили співачку Lida Lee у виконанні треку. Прихильники відмітили, що дівчині треба виробити власний стиль і створити власний репертуар. А от Монатика похвалили за пророблену роботу.

Схоже, прихильники в захваті від нової роботи і чекають більшого. А ще дуже чекають треки виконавця українською мовою.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини