Лілія Подкопаєва показала фото з підрослою дочкою, яку похрестила Ані Лорак: виглядають ровесницями

Популярна гімнастка Лілія Подкопаєва нині активно проявляє себе, як блогерка. Нещодавно вона опублікувала світлину, де показала, як виросла її дочка. Подивіться, як разом популярна мама з дитиною проводять час і наскільки вони схожі.

Спортсменка Лілія Подкопаєва вже давно не виступає на Олімпійських іграх та з головою пішла у материнство. Зірка народила свого первістка наприкінці 2006-го року. Втім, до появи донечки у її родину прийшов крихітний синочок. Разом з екс-чоловіком Тимофієм Нагорним вона усиновила хлопчика Вадика, донецького сироту.

Крихітці було 8 місяців, коли у його житті з’явилися люблячі мама з татом. Та доля згодом подарувала гімнастці Кароліну. До речі, її хрещеною стала сама Ані Лорак, з якою Подкопаєва дуже тісно товаришувала.

Лілія Подкопаєва з першим чоловіком Тимофієм Нагорним та їх дітьми
Лілія Подкопаєва показала фото з підрослою дочкою

Нині дочка Лілії справжня наречена. Нещодавно їй виповнилося 16 років і на честь цього знаменита ненька опублікувала емоційні сімейні кадри. Вона показала, як вирісла її наступниця.

“З днем народження, серденько. 16 років тому наш світ змінився, коли ти народилася. Я дуже люблю тебе і не можу уявити світ без тебе. З днем народження, кохана!”, — натхненно написала знаменитість на своїй сторінці в Інстаграмі.

Разом з мамою Кароліна проживає поза Україною, проте, судячи з публікацій гімнастки, Батьківщину в її родині дуже шанують. Навіть сама Подкопаєва нині перейшла на українську мову та розповіла, як їй далися ці трансформації.

“А чи можна, вимушено переїхавши у дорослому віці з російськомовного Донецька до не надто україномовного Києва, швидко опанувати українську мову? Можна. Ба більше: можна навіть бути зрілим і визнаним російськомовним письменником, як-от Володимир Рафєєнко, а тоді, опинившись у Києві, опанувати українську”, — ділиться досвідом Лілія.

Нагадаємо, що з першим чоловіком, Тимофієм Нагорним чемпіонка не змогла зберегти стосунки та розлучилася. Подробиць про свій колишній шлюб вона не любить розповідати.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.