Лайма Вайкуле вперше після заяви про свій рак зняла головний убір і показала свою зачіску: стильна кучеряшка

Знаменита співачка Лайма Вайкуле вперше через півроку після заяви про рак показала, як виглядає її нова зачіска. Що змінилося в артистці, дізнайтеся в нашій статті.

Напередодні повномасштабної війни Лайма Вайкуле повідомила про те, що в неї сталася ремісія онкозахворювання. Близько 20 років тому співачка вже поборола рак, і роками згодом має знову боротися з цією недугою.

Втім, зірка сприйняла новину дуже мужньо, і без емоцій та драми розповіла, що знову буде боротися за своє життя.

Лайма Вайкуле показала, як виглядає її зачіска під час лікування від раку

Як сказала Лайма Вайкуле - це підлі комарині укуси
Лайма Вайкуле показала, як виглядає її зачіска під час лікування від раку

Судячи з того, що зірка почала виходити в люди у головних уборах та окулярах, вона проходила через хіміотерапію і агресивне лікування посприяло випадінню волосся. Артистка непросто одягала картузи та капелюхи, а й обматувала голову хустками.

Нещодавно вона вразила своїх шанувальників, показавши, як зараз виглядає її зачіска. І варто відмітити, що Лайма стала неперевершеною. У зірки відросло коротке кучеряве волосся, яке вона висвітлила. Зачіска виглядає неймовірно модно та стильно, а сама Лайма наче помолоділа. Ще більш дивовижним цей факт сприймається на тлі лікування артистки від онкохвороби.

Лайма Вайкуле показала, як виглядає її зачіска під час лікування від раку

Варто відмітити, що зірка поки що нічого не розповідає про те, як проходить її боротьба проти раку. Втім, вона виглядає дуже позитивною та налаштованою на довге та прекрасне життя. Але для фанатів Вайкуле не є таємницею, що героїня нашої статті завжди проявляла стоїчні риси характеру.

Нагадуємо, що після початку повномасштабної війни в Україні Лайма Вайкуле публічно засудила російську агресію та підтримала українців. Також вона засвітилася у компанії Андрія Данилка, коли твой той рушив разом зі своєю командою давати благодійні концерти до Прибалтики.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.