Анна Саліванчук шокувала зізнанням про початок кар’єри

Початок роботи української акторки театру і кіно Анни Саліванчук супроводжувався сильною депресією.

Зірка сіткому “Одного разу під Полтавою” та “Свінгерів” два тижні провела у лікарні зі страшним діагнозом виснаження головного мозку та нервової системи. Акторка розповіла, що тоді поруч з нею була мама, яка годувала її через соломинку. Дівчина тоді дуже сильно схудла і важила 49 кілограмів. Така вага для неї була дуже низькою. Саме під час лікування анна зрозуміла, що насправді нікому не потрібна, крім батьків.

Двотижневому перебуванню в лікарні передувала хвороба батька і негаразди у колективі. На той час батько перебував у лікарні і йому збиралися робити стентування. Тоді акторка усвідомила одну важливу річ – краще мовчати і ніколи ні з ким не ділитися думками, емоціями чи переживаннями. Такого висновку Анна Саліванчук дійшла до 35 років. Вона відверто зізналася, що ніколи не вміла брехати чи лукавити. Зірка кіно була впевнена, що інші чинять так само, тому коли почалися незрозумілі речі не могла збагнути що відбувається. Згодом Анна Саліванчук зрозуміла, що не всі так само відверті, як вона, і спокійно можуть говорити красиві слова, а поза очі поливати брудом і всіляко підставляти людину.

Зіткнувшись з такою реальністю, зірка “Свінгерів” та “Одного разу під Полтавою” отримала нервовий зрив і прозріння на все життя. Зауважимо, що на момент всіх цих подій дівчині було всього 23 роки.

Після цих подій Анна Саліванчук зрозуміла і важливість відпочинку, чому присвятила окремий допис в мережі Instagram. У дописі акторка поділилася своїм розумінням хорошого відпочинку. Його рецепт доволі простий, займатися тим, що дозволяє відновити енергію, впорядкувати думки і відчути спокій. Зірка “Свінгерів” та “Одного разу під Полтавою” поцікавилася який відпочинок більше до душі прихильникам.

Як виявилося, всі люблять просто відпочивати. Хтось дивиться серіали або улюблені шоу, хтось гуляє і подорожує, а комусь просо треба полежати на одинці з собою.

Ймовірно саме усвідомлення любові до себе і того, що ти потрібен лише рідним, а розраховувати мусиш лише на себе і дало можливість Анні Саліванчук вийти з депресії і зробити себе такою, якою вона є.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини