Марічка Падалко вперше показала свого 15-річного сина Михайла – росте точна копія батька Єгора Соболєва (ФОТО)

Марічка активно розповідає про свою роботу і дуже любить такі розмови, які стосуються її як професіонала. А от про свою родину чи особисте життя поза камерами зірка плюсів не дуже відверта, але й не приховує свого статусу мами та дружини колеги по цеху Єгора Соболєва.

Також, варто сказати, що Марічка мама двох дітей, і все як у казці, розумний син та красуні доньки. Молодші донечки схожі на свою зіркову маму. А от син на тата і від тата ж певно взяв мужність та характер, але про це Падалко поки мовчить. Відомо, що сину Михайлу вже 15 років, доволі дорослий хлопець. Та судячи з фотографій, він має дуже теплі стосунки з мамою, адже на кадрах вони постійно обіймаються та посміхаються.

Міша дуже розвинута дитина, він бере участь в різних шкільних конкурсах та олімпіадах, особливо хлопця цікавить історія, бо саме з цього шкільного предмета Міша отримав грамоту з нагородженням. Цим досягненням сина, Марічка навіть похизувалась на своїй сторінці в instagram, де подякувала класному керівнику сина за те, що саме вона змогла закохати її дитину в історію.

Та це дуже добре, адже в наших реаліях дітям і дорослим варто знати історію своєї країни та світову також. Бо ми тепер маємо бути підкованими у таких речах, адже незнання чогось породжує серйозні поразки. Тому, вчителі мають лояльно доносити цю важливість дітям у школі, а батьки вдома.

Так, днями Падалко показала нове фото з сином та ніжно привітала його з днем Янгола. І варто зазначити, що хлопець дуже підріс і став схожим на свого відомого батька. Хлопець вже вищий за свою маму і певно це тільки початок, бо з кожним наступним роком він буде дорослішати та ставати справжнім чоловіком, який завжди оберігатиме свою родину від незгод.

Схожі новини