Алла Мазур, у якої підростає син, заговорила про доньку і показала її на фото: “Мамина доня Вероніка”

Алла майже все своє життя присвятила журналістиці, тому про своє особисте життя жінка говорить мало, адже вона вважає, що це не є важливою інформацією. Мазур наголошує увагу на роботі та своїх досягненнях у професійній діяльності, а от те, що стосується життя поза камерами, тут Алла дуже консервативна та не балакуча.

Проте відомо, що жінка має сина, його звуть Артем та нині хлопчику 13 років. Артем навчається у школі та варто сказати, що він досить розумна дитина, адже все розуміє з півслова. Наприклад, коли Мазур вирішила розповісти своєму синові про її онкологію, жінка просто запитала, чи знає він, що це таке. Та в той момент хлопчик все відразу зрозумів і підтримав матусю.

Так, Алла розповідала, що у них із сином дуже гарні та дружні стосунки, звісно, не обходиться без сварок, але все ж таки, вони можуть спокійно спілкуватися як друзі та ділитися між собою різними секретами. Артем не надто полюбляє фотографуватися, саме тому на сторінці Мазур складно знайти фотографії з сином. Та попри всі відверті розмови про сина, Алла жодного разу не стала говорити про його батька, ім’я якого поки що залишається таємницею.

А днями Мазур показала фото невідомої дівчинки в instagram, яку назвала “Мамина доня Вероніка”. Спершу можна подумати, що це рідна донька телеведучої, яку вона ховала роками від зайвих очей, проте, ця Вероніка, це донька гримера, тобто жінки, яка прямо у коридорі фарбувала Аллу перед ефіром, а її донька просто чекала поки звільниться матуся.

Тож, виходить що дитина у Алли лише одна, це її син від таємного чоловіка Артем.

Схожі новини