Фотограф Соня Плакидюк похвалилася довжиною ніг у пікантному образі: позаздрить навіть Леся Нікітюк

Довгі ноги і супер розтяжка.

Днями відома українська фотографиня проекту “Супер топ-модель по-українськи” Соня Плакидюк опублікувала знімок, на якому показує довгі стрункі ноги. Дівчина одягнена у чорний плащ з розрізами, чорні панчохи на підв’язках і чорні черевики на високих підборах. Одну руку фотографиня поклала на диван, а другу – на тонку талію.

Схоже, поки шукала ідею для кадру, фотографиня вирішила, що продемонструвати лише ноги – замало і вирішила похизуватися ще й розтяжкою. У підписі під фото Соня Плакидюк побажала усім доброго ранку.

Прихильники в боргу перед такою красою не лишилися і відплатили коментарями з компліментами. Деяки вирішили назвати знімок оригінальніше і в коментарая запропонували “супер топ шпагат по-українськи”.

Під одним з кадрів Соня Плакидюк зізналася, що більша частина її зросту, який, на секундочку, становить 180 см, це ноги.

Схоже розтяжка – це ще один талант фотографині і можливість ще краще продемонструвати ніжки.

Зріст однієї з найвищих ведучих українського шоу-бізнесу теж 180 см, а от яку частину займають ноги, поки що не відомо. Щоправда демонструє Леді Ле лише ноги в усій красі, але без розтяжки. Схоже тут беззаперечна перемога Соні Плакидюк.

Коментуючи ноги ведучої прихильники не могли стриматися від жартів і порівняли довжину Лесиних ніг зі зростом Діми Монатіка і запропонували піти у моделі.

Ну що, Леся, ризикнеш зустрітися з рудоволосою довгоногою Сонею Плакидюк?

Раніше ми повідомляли. що Соня Плакидюк та Алла Костромічова по завершенню зйомок нового сезону “Супер топ-модель по=українськи” захворіли на коронавірус. Тоді фотографиня пожартувала, що намагається пригадати смак яблука.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини