Зірка МастерШеф Пава показав, як харчується насправді: шедеври готує тільки для Мартиновської і Хіменеса-Браво

Пава переміг завдяки своєму неординарному підходу до кулінарії, спершу він прийшов на проєкт як аматор, та навіть у цій ролі вже зміг підкорити суддів своїм талантом, завдяки чому й дійшов до фіналу та отримав не тільки перемогу, а ще й дуже цінний досвід, як професійний, так і життєвий.

Згодом кухар вирішив спробувати свої сили у французькій кулінарній школі, яка відома на весь світ. Та проблемою стала мова, точніше її незнання, Вадим навчався завдяки перекладачам. І тоді всі дуже дивувалися, як він розуміє всі теми й робить такі успіхи. Але інтуїція кухаря нікуди не дівається. І навіть коли люди говорять на різних язиках, то кухарі розуміють один одного.

Пава показав, що любить їсти
Пава показав, що любить їсти

Та попри те, що Вадим любить готувати вишукані страви та дивувати своїми здібностями й суддів “МастерШеф. Битва сезонів” й глядачів та відвідувачів свого ресторану, у реальному житті Вадим полюбляє їсти звичайний фаст-фуд, а саме МакДональдз. Так, на одному зі своїх останніх фото в соціальній мережі instagram, Бжезинський показав себе з великим деко їжі з легендарного МакДональдзу.

Отже, виходить, що навіть такі професіонали, як Пава ніколи не бувають проти вуличної їжі та навіть дуже її полюбляють. Звісно це трохи дивує, проте саме МакДональдз визнаний як найбезпечніший фаст-фуд серед всіх існуючих і їм неможливо отруїтися. Ці данні доказані вже давно і не абиким, а вченими.

Тож, якщо легендарні українські кухарі та вчені віддають перевагу Макдональдсу, то й звичайні люди, які думають, що в ньому є щось шкідливе, можуть заспокоїтися та спокійно дозволяти собі поласувати ним, але не дуже часто. А оскільки в Україні цього смаколика не було 8 місяців, то його смак для багатьох зараз є неймовірно смачним.

Схожі новини