Наталія Могилевська похизувалась розкішним букетом квітів від таємного кавалера: про емігранта Яму не згадує

Наталя безперечно дуже красива та приваблива жінка і вона дуже талановита, саме тому нині Могилевська вже достатньо багато років підтримує своє звання народної артистки України. Та бути успішною у професійній діяльності це звісно неймовірно, але все ж таки, кожна жінка хоче мати ще й успіх в особистому житті, тобто знайти своє жіноче щастя у вигляді сильного та турботливого чоловіка.

Наталя Могилевська показала букет від таємного прихильника
Наталя Могилевська показала букет від таємного прихильника

Але цей аспект у житті Наталі не завжди досягав успіху, так, вона була заміжня й мала на малу кількість романів, в тому числі й з хореографом Владом Ямою, але всі вони дійшли до свого логічного завершення. І багато років Могилевська була самотньою жінкою, яка дуже хотіла зустріти своє справжнє кохання та прожити з ним все своє життя.

Варто сказати, що уваги від чоловіків Наталі не бракувало ніколи, але це не означає, що серед прихильників, можна зустріти свою другу половинку. Так, нещодавно жінка опублікувала нове фото у своєму instagram, де похизувалась неймовірним букетом квітів від таємного прихильника, та це лише квіти та проявлення свого захоплення.

А от кохання у пані Могилевської вже є, але жінка дуже ретельно оберігає своє щастя та не розповідає, ким є цей чоловік. Відомо лише те, що познайомилась вони під час війни та саме він допоміг Наталі відправити за кордон вагітну сестру. А потім все якось закрутилася і нарешті співачка може сказати, що вона щаслива. Але,  ім’я цього жіночого щастя  все ще невідомо. Та артистка обіцяла розкрити всі карти після перемоги.

Популярне зараз

Схожі новини