Злата Огнєвіч показала, який вигляд мала в дитинстві та розповіла, як проходили її юні роки з батьками (ФОТО)

Відома українська співачка Злата Огнєвіч не часто згадує своє дитинство, але останні події в Україні все частіше повертають наші думки у щасливе, безтурботне дитинство, а можливо й не досить безтурботне.

“Холостячка” Злата Огнєвіч ніколи публічно не розповідала, як їй жилося у дитинстві, адже сама вона має російське коріння і кілька років свого життя прожила там, але згодом, через роботу батька, родина переїхала до українського Криму, де Злата почала розвивати свої таланти та займатися вокалом. Попри своє коріння, артистка ніколи не вважала себе росіянкою, вона завжди та всюди каже, що вона українка і хоче жити й творити лише в цій країні.

Злата Огнєвіч згадала своє дитинство

Також, відомо, що батько Злати військовий лікар і він все своє життя присвятив саме цій справі та й зараз не тримається осторонь, а активно лікує тих хлопців, які виборюють нашу волю.

Так, Огнєвіч відверто розповідала про своє дитинство лише на проєкті “Холостячка”. Жінка згадувала, як вони з сестрою гулялися, як їздили з батьком по різним куточкам країни та про його суворість, але це не дивно, бо військові всі такі, стримані та трощи суворі. Та мама розряджала атмосферу і була частинкою доброти та великої любові, тому й дівчата виросли ніжними, але характерними.

Але основний спогад Злати про дитинство цього разу був присвячений бабусі й прабабусі, які пережили жахливу трагедію народу – Голодомор. На тлі останніх подій, які розгортаються в нашій країні, співачка не могла не згадати про їх стійкість та витримку.

“На цьому фото ми з мамою. Але…. Наш рід міг би припинити своє існування через страшний Голодомор, який штучно створила радянська влада. Моя прабабуся, а потім і бабуся- чудом вижили, що вони тільки не їли, щоб були сили хоча б дихати”  – зазначила Злата.

Саме так жінка підписала останнє фото, яке нагадує їй про дитинство, адже саме тоді вона мала змогу спілкуватися з бабусею та дізнаватися різні історії з її життя у минулому сторіччі. А тепер, співачка має змогу нести ці історії в маси та впливати на думку людей.

Схожі статті