Після втечі з України Влад Яма став Президентом: хореограф не розмінюється на дрібні посади в США

Відомий український хореограф Влад Яма сколихнув мережу, показавши, яку помилку допустили на вітчизнаному телебаченні. Усі деталі в нашій статті.

Наприкінці минулого року Влад Яма разом з дружиною Ліліаною та сином Леоном опинився в Сполучених Штатах Америки. Це традиція зіркової родини — їздити за океан на канікули. І хоча сім’я планувала відпочивати лише два тижні, врешті-решт, відпустка затягнулася на місяць. Після короткотривалого повернення до України Влад знову вивіз родину до Штатів, про що тактовно змовчав.

Влад Яма показав, ким став к Сполучених Штатах Америки

Влад Яма з розмахом відгуляв весілля та показав наречену
Влад Яма показав, ким став к Сполучених Штатах Америки

Лише через декілька місяців стало відомо, що Влад дійсно евакуювався разом зі своєю сім’єю. І як не дивно, у якості прихистку обрав улюблену країну, в якій колись навіть мріяв жити. Зокрема Влад зізнається, що негає часу дарма і ви міграції займається збором коштів на благодійних заходах. Також знаменитість дає онлайн-уроки танців та фітнесу.

Про втечу за кордон Влад розповідає небагато. Мовляв, зробив це до того, як ввели воєнний стан. Але далеко не всі глядачі у це вірять.

Влад Яма показав, ким став к Сполучених Штатах Америки

З часом на його особистій сторінці в соціальній мережі Instagram з’явився і новий контент, адже у перші місяці війни Влад майже нічим не ділився. Так, нещодавно Яма вирішив поглузувати з українського телебачення, на якому виникла помилка і під зображенням з ним з’явився допис, що на екрані знаходиться Президент України.

Нагадуємо, що батьки хореографа залишилися у рідному Запоріжжі, яке страждає від обстрілів. За останньою інформацією, яку надавав знаменитість, вони так і не виїхали за кордон. Натомість Влад не ділиться планами на майбутнє і не розповідає, чи залишиться в Штатах назавжди.

Схожі новини