Найбагатша співачка України Камалія підпустила до себе 73-річного Михайла Поплавського: “Не позорте себе”

Знаменита українська співачка Камалія показала фото, на якому постала поруч з співаючим ректором Михайлом Поплавським та нарвалася на критику.

Знаменита українська співачка Камалія, як відомо володіє не тільки розкішним вокалом, який не завжди має можливість продемонструвати через свій репертуар, але й може похизуватися прекрасною освітою. Зокрема, Наталія колись проходила навчання в Інституті культури Михайла Поплавського.

Тож окрім сцени, яку вони зараз ділять, зірок об’єднують і іншого роду стосунки: співачка називає ректора вчителем.

Камалія підпустила до себе 73-річного Михайла Поплавського

Камалія розповіла про сестру в ЗСУ
Камалія підпустила до себе 73-річного Михайла Поплавського

Камалія ставиться до свого куратора з великою шаною, тож на його 73-й день народження оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram спільну фотографію, у дописі до якої привітала його з особливим святом.

Втім, далеко не всім користувачам мережі сподобався даний кадр. Знайшлися ті, хто знайшов час розкритикувати виконавицю за зв’язок з одіозним співаючим ректором.

Камалія підпустила до себе 73-річного Михайла Поплавського

Нагадуємо, що у виконавця неоднозначна репутація в Україні вечора за його любов зніматися в кліпах з молодими студентками.

Нагадуємо, що після початку повномасштабної війни в Україні, Камалія залишилася у своєму маєтку, де тривалий час боролася на інформаційному фронті. Сестра виконавиці на даний момент захищає Україну, і співачка не приховує, що сама мріє взяти в руки зброю.

На даний момент родина знаходиться на батьківщині її голови Мохаммада Захура — в Пакистані. Скільки сімейство збирається перебувати за кордоном невідомо, але співачка не приховує, що дуже хоче додому, а також регулярно навідує Київ.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.